Середа, 14.04.2021, 10:37
| RSS

Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

ННВК №16 "Престиж"

 

30 вересня Всеукраїнський день бібліотек.

У ННВК 16 «Престиж» акція «Шкільна бібліотека повна людей». У програмі до дня бібліотек відбувся танцювальний бібліотечний флешмоб під назвою «Супер –книжка, а не комп’ютерна мишка». Читачі 2-4 класів об’єднались у запальний танок.

Відео

Бібліотечний урок "Дитяча періодична преса"

    Сонячний день у листопаді - це вже чудо природи!!! Тому учні 3-А класу ННВК №16 «Престиж» разом вирушили на прогулянку рідним містом із вчителем Хряпою М.П. і бібліотекарем Загацькою Н.В.. Вони завітали в гості до міської дитячої бібліотеки філіал №4. Завідуюча цього «царства» книг Тимко Т.О. провела цікавий бібліотечний урок: “Дитяча періодична преса”. Скільки цікавих дитячих журналів погортали і прочитали діти.

    

 

 

       

          

Вікторини, конкурси, призи і подарунки –це було цікаво і пізнавально. Прогулянка разом на свіжому повітрі додала гарного настрою.

Урок мужності

Стало доброю традицією проводити урок мужності кожного року. Він присвячений визволенню Ніжина від німецько-фашистських загарбників.

Усе далі й далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни, але ніколи не згасне пам'ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя за наше світле майбутнє.

В організації уроку мужності "Часи пройшли, роки минули, та ми героїв не забули" взяли участь учні 6-Б класу (класний керівник Геймал Т. В.), бібліотекар Загацька Н. В., завідуюча бібліотекою для дітей філіал № 4 Тимко Т. О. Розповідь наукового співробітника Ніжинського краєзнавчого музею Железко Р. Л. була дуже цікава та змістовна. Діти уважно слухали виступаючих, задавали запитання.

 

Всесвітній тиждень дитячої книги

        З 19 березня по 23 березня - Всесвітній тиждень дитячої книги. 20 березня учні 3Б класу ННВК №16 "Престиж" разом з бібліотекарем Загацькою Н.В. відвідали міську дитячу бібліотеку (філіал №4) і були активними учасниками "Казкової круговерті". Діти показали інсценізацію казки "Книжечка шукає друзів". Глядачі поринули у цікаві пригоди книги, а артисти закликали бережно ставитись до книжок, багато читати і відвідувати бібліотеки.

 

Найкращий читач міста

   20 березня в міській дитячій бібліотеці (філіал №4, завідуюча бібліотекою Тимко Т.О.) відбувся традиційний конкурс "Найкращий читач міста Ніжина". У змаганні брали участь учні 6-7 класів ЗНЗ.

     Учениця 6А класу Коваль Олександра разом із бібліотекарем Загацькою Н.В. взяли участь у цьому конкурсі. Він був відкритим і проводився як творче змагання. Учні розповідали про свою улюблену книжку, відповідали на запитання членів жюрі, демонстрували свою ерудицію.

     Олександра зайняла почесне ІІ місце. Вітаємо з перемогою!!

Виставка "Книжки-малютки"

     12 березня 2018 року в ННВК № 16 “Престиж” пройшла виставка “Книжки-малютки”. Цей незвичайний захід відбувся за ініціативи бібліотекаря Загацької Н.В. Учня 1-5 класів разом з батьками і самі зробили незвичайні книжки, оформили їх дуже гарно, яскраво.

 

 

 

 

 

 

 

 

... Чит

На книжкову полицю

     Василь Сухомлинський писав: «Людина, для якої книжка уже в дитинстві стала такою необхідною як скрипка для музиканта, як пензлик для художника,  ніколи не відчує себе обділеною, збіднілою та спустошеною».

     Читання – це засіб контакту дитини з широким світом, з рідною мовою та культурою. Одне із завдань шкільної бібліотеки – допомогти учням краще оволодіти навичками читання. Прикро, але книги сьогодні коштують недешево. Шкільна  громада ННВК №16 «Престиж» кожного року збирає макулатуру, а на зібрані кошти  бібліотекар Загацька Н.В. купує нові сучасні книги українською мовою, якими поповнює бібліотечний фонд.

      12 лютого у книжковому магазині «Ранок» були придбані такі книжки:

1. Роальд Дал «Чарлі й шоколадна фабрика» - видавництво А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА;

2. С.Дарманський «Чудове чудовисько і погане поганисько» - видавництво    А-БА-БА- ГА-ЛА-МА-ГА;

3. В.Нестайко « Три секрети Заги Маго» - видавництво «Країна мрій»;

4. Дагмар Хосфельд «Карлотта несподівані знайомства в інтернеті» - видавництво «Ранок»;

5. Пригодницькі твори видавництва «Теза» та ін.

   Дорогі діти, книги чекають зустрічі з вами.

    

                                 Вшанування кращих читачів в НВК "Престиж" № 16

  25 січня 2018 року у ННВК №16 “Престиж” відбулося свято “Книжка шукає друзів”. Учні 1-4 класів зібрались в актовій залі для того, щоб підвести підсумки конкурсів “Найкращий читач” та “Найкращий  читаючий клас”, які проходили у листопаді та грудні. Переможці у номінації “Найкращий читач” нагороджені грамотами та медалями. Це Петрухно Ліза (2-А клас), Тілляєва Каріна  (3-Б клас) і Рибальченко Анна (3-А клас). Учні 3Б класу (вчитель Фролова Г.П.) творчо та талановито підійшли до інсценізації казки “Книжка шукає друзів”.

   У грудні в шкільній бібліотеці був проведений конкурс “Найкраща обкладинка”, у якому взяли участь 55 учнів, які принесли свої яскраві, креативні роботи. Велика подяка батькам, котрі разом зі своїми дітьми роблять такі гарні обкладинки, продовжуючи і зберігаючи життя книгам. А найкращими були такі учні: Вовкогон Іван (2-Б клас), Кожан Анастасія (4-А клас) і Пемова Євгенія (3-А клас). Вітали переможців і юні таланти 1-А класу (вчитель Шафрай Т.І.), які подарували всім присутнім романтичний танок “Ромашки”. Шкільні бібліотекарі міста, батьки, вчителі, діти  були дуже задоволені таким святом.

 

         

     

 

 16 листопада 2017 р в ННВК №16 "Престиж" відбулося справжнє свято книги. Відмітили та нагородили Почесними грамотами учнів, які багато читають і є постійними відвідувачами шкільної бібліотеки. До привітань долучилися й аніматори групи "Лімпопо"

  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=634147686975891&id=100011419970451  

 

 

 

 

 

      

 

Збирай макулатуру - підвищуй екокультуру! 

           Щорічно учні ННВК №16 "Престиж" проводять акцію: "Здай макулатуру - збережи дерево". Цю традицію, за ініціативи шкільного бібліотекаря Загацької Н.В. та учнівського самоврядування, у навчальному закладі відновлено давно. До цієї роботи активно долучаються й учасники військово-патріотичної гри "Джура".
Пам'ятайте, що 100 кілограмів макулатури зберігає одне дерево, 1 тонна - заощаджує 10000 квт/год електроенергії, 2000 літрів води. З однієї тонни макулатури можна виготовити 25 тисяч зошитів, а одне дерево за добу виробляє стільки кисню, що цього достатньо для дихання трьох чоловік протягом двох діб.

 

 

      Дякуємо нашим учням та їхнім батькам за активну участь у зборі макулатури. Вони розуміють, що це дуже потрібна справа, бо проводиться з благородною метою: покращити екологічне становище довкілля та виховати у дітей працьовитість, чуйність, любов до рідної землі. Гімназисти знають, що здавши папір на переробку, вони допомагають школі, бо отримані кошти залишаються в розпорядженні навчального закладу, а також , і це головне , зберегти ліси - легені нашо

За матеріалами  https://www.facebook.com/profile.php?id=100011419970451&hc_ref=ARTnXiwdoebDGdn70KfDDDJHPq-pgPi1Dk54UiZnfz7K064OEEjsouRZSbcqAFJbhY0       

 

 

Цікава екскурсія вихованців НВК № 16

      Упродовж усього свого життя ми звертаємося до книжок, бо саме вони допомагають нам у навчанні, роботі й самовихованні, збагачують знаннями, породжують мрії...Прилучити дітей до книги, до читання, до роздумів та аналізу прочитаного - завдання сім'ї, школи, бібліотеки. 5 жовтня учні 6-А класу ННВК №16 "Престиж" разом із класним керівником Ільченко В.П. та шкільним бібліотекарем Загацькою Н.В. відвідали ніжинський музей "Рідкісної книги".

      

 

       

 

 

Виставка ретро-книг у НВК "Престиж" № 16

   

 Нам важко навіть уявити світ у якому немає книги. Найважливіше призначення книги – зберігати знання, накопичені віками, і передати їх наступним поколінням. Знання. що ми отримуємо з книг, дозволяють нам рухатися вперед. Не витрачаючи час на відкриття того, що вже комусь відомо. Книзі ми завдячуємо тим, що й сьогодні можемо насолоджуватися шедеврами давньої літератури. У всі часи до книги ставилися, як до святині. Колись, ще до винайдення технології друку, книги переписувались вручну, а їх обкладинки оздоблювались позолотою й дорогоцінним камінням. Книгою книг по праву вважається Біблія – давня й вічна скарбниця людської мудрості на всі випадки життя, що дійшла до нас через непросту історію двох тисячоліть.

 

     26 січня 2017 року в ННВК №16 «Престиж» відбулася виставка ретро-книги «Із бабусиної скриньки». Цей незвичайний захід відбувся завдяки учнівським  родинам, які зберегли та принесли до шкільної бібліотеки давні видання книг. На виставці представлена художня, науково-пізнавальна, дитяча та релігійна література. Найбільшу цікавість у відвідувачів виставки мала книга, датована 816 роком. Це «Ветхий Завет для детей».  Книзі 1201 рік!

 

       Бібліотекар Загацька Н.В. розповіла, що до цього заходу долучились учні від першого до одинадцятого класу, вчителі, батьки. На виставці були книги 1874, 1892, 1898, 1900, 1907, 1914 років видання. Особливу увагу привернули книги, які були видані в роки Другої Світової війни (1939 – 1945рр.) Цей захід  дав можливість згадати призабуті сторінки історії, написані відомими українськими та зарубіжними письменниками, доторкнутись до вічних істин.

 

                      

       Книга, написана багато років назад, допомагає нам пізнати світогляд і мислення наших далеких предків, розкриваючи тим самим секрети людської сутності. Завдяки книгам ми можемо прослідкувати еволюцію світогляду людини, суспільного устрою, етичних норм. Книги зберігають усю відому історію нашого існування на Землі.

                                                                                                  Валерія Соболєва, учениця 9-А класу

Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
МОНмолодьспорту
Управління освіти
Електронна реєстрація в ДНЗ
ЧОІППО
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія