Субота, 18.11.2017, 06:02
| RSS

Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Підвищення кваліфікації

Форми методичної роботи з педкадрами

План-графік проведення курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2015-2016 н.рік

Наказ №337 від23.12.2015р. "Про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2016 році"

 

Опорні школи

Директорів з проблеми "Управлінська діяльність директора школи” (керівник Кутовець А.Ф., директор ЗОШ І-Ш ст. № 7);

ЗДНВР з проблеми "Організація та координація методичного забезпечення навчально-виховного процесу, методичного навчання педагогічних кадрів” (керівник Кононенко Н.П., ЗОШ І-Ш ст. № 10).

Учителів української мови та літератури на базі гімназії № 3 (керівник Пушкіна В.В., голова ради Федюрко В.Г.) з проблеми «Використання інноваційних технологій у навчанні української мови та літератури».

Учителів фізики на базі ЗОШ І-Ш ст. № 15 (керівник Павлюченко Т.М., голова ради Нахаєв В.М.) з проблеми „Від професійної компетентності вчителя – до життєвої компетентності учня”.

Учителів фізичної культури на базі ЗОШ І-Ш ст. № 17 (керівник Власенко Т.Ф.) з проблеми "Роль і місце спортивних змагань в активізації інтересу до фізкультури та зміцненні здоров`я учнів”.

Учителів іноземної мови на базі гімназії № 16 (керівник Бирка В.В..) з проблеми "Упровадження в практику роботи вчителів іноземної мови нетрадиційних методик навчання”.

Учителів початкових класів на базі школи № 15 (керівник Павлюченко Т.М.) з проблеми „Розвиток молодших школярів через упровадження  технології „Школа творчості”.

 

Школи вищої педагогічної майстерності

Учителів хімії з проблеми "Діагностика та організація навчання обдарованих учнів на уроках хімії та в позаурочний час» – керівник Клочкова О.А. (гімназія  № 3).

Учителів української мови та літератури з проблеми "Розвиток мовлення і мовленнєвої здатності як засіб формування духовно багатої, емоційно свідомої особистості” – керівник Щербина І.П. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 15).

Учителів трудового навчання з проблеми "Підвищення методичного рівня вчителів, впровадження до їхньої практичної роботи ППД” – керівник  Василевська Т.М. (ЗОШ  І-Ш ст. № 10).

Творчі групи та майстерні

Творча група вчителів біології, географії «Від презентацій до інтерактивних посібників» - керівник Бабич В.Я (ЗОШ І-ІІІ ст.№10).

Творча група вчителів географії з проблеми «Продуктивне навчання» - керівник Гіль О.М. (ММК).

Творча група учителів іноземних мов, які викладають англійську мову в
1-2-их класах  – керівник Даниленко О.Ю. (ММК).

Творча група заступників директорів з виховної роботи «На крилах творчості» - керівник Смелянська О.В. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 17).

Творча група вчителів-логопедів з проблеми «Використання здоров’язбережувальних технологій у корекційній логопедичній роботі» - керівник Федуліна Т.В.

Творча група вчителів світової літератури та художньої культури з проблеми «Виховання соціальної компетентності учнів на уроках» – керівник Євтушенко О.О. (ЗОШ І-ІІІ ст.
№ 1).

Творча група «Успіх» практичних психологів із проблеми «Педагогічна рефлексія як засіб формування професійної компетентності» – керівник Антонова Л.В. (ЗОШ І-ІІІ ст.№10).

Творча група учителів інформатики „Пошук” із проблеми „Удосконалення форм і методів проведення уроків” – керівник Миколаєнко В.В.. ( гімназія № 16).

Творча група вчителів фізико-математичного циклу та практичного психолога з проблеми „Психологічні основи діяльності вчителя” - керівник Свістова Н.С. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 10).

Творча група вчителів математики «Навчаючи навчаємось» з проблеми „Організація роботи з обдарованими учнями” - керівник Овчинникова Т.А. (ліцей при НДУ
ім. М.Гоголя).

Творча група вчителів математики з проблеми «Формування логічного мислення учнів» (керівник Савельїчева Г.К., ЗОШ І-ІІІ ст. № 15).

Творча група вчителів історії „Новатор” із проблеми „Від оновлення змісту до нової організації шкільної історичної освіти» - керівник Андрєєва Т.В. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 5).

Творча група вчителів із підготовки науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН –керівник Кузьменко Г. П. (ліцей при НДУ ім. М.Гоголя).

Творча група вчителів трудового навчання з проблеми "Упровадження в практику роботи вчителів трудового навчання інноваційних технологій” - керівник Панахно В.В. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 15).

Творча група вчителів фізичного виховання з проблеми "Використання інтерактивних технологій на уроках фізичного виховання” - керівник Шмаровоз С.П. (ЗОШ І-Ш ст.
 № 15).

Творча група вчителів-дефектологів, соціальних педагогів, практичних психологів з проблеми «Технологія інклюзивної моделі освіти та реабілітація дітей з особливими освітніми потребами в умовах загальноосвітньої школи» – керівник Ступак В.В.

Ініціативна творча група вчителів біології з підготовки учнів до олімпіад – керівник
Гінда М.А. (ЗОШ І-ІІІ ст. №15).

Ініціативна творча група вчителів географії з підготовки учнів до олімпіад – керівник Кобернюк Л.П. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 9).

Ініціативна творча група вчителів економіки з підготовки учнів до олімпіад – керівник Дейкун І.О. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 15).

Творча група вчителів початкових класів та вихователів ДНЗ з проблеми «Модернізація дошкільної та початкової освіти на засадах партнерства. Впровадження акмеологічної освіти» - керівник Петренко Л.Б., ЗОШ І-ІІІ ст.. № 15

 

Майстер-класи

- вчителя хімії ліцею при НДУ ім. М. Гоголя Мазур Н.П., з проблеми «Використання інноваційних педагогічних технологій. Пошук інформації»;

-  керівника гуртка НБДЮ Тітової М.І. з проблеми «Робота над вокалом»;

- керівників гуртків НБДЮ Хоменко Ю.В., Петренко Л.Б., Дідик О.А. з проблеми «Застосування інноваційних технологій. Оформлення виробів»;

- учителя-методиста ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 Шуляк Н.В., ЗОШ І-ІІІ ст.. Фурмановської Т.Г. з проблеми «Впровадження ІКТ в освітньо-виховний процес початкової ланки освіти».

 

Школи становлення молодого вчителя

- початківця психологічної служби - керівник Гармаш О.А. (гімназія № 3);

- школи психологічної підтримки психологів-початківців ДНЗ «Сходинки зростання» – керівник Самойленко М.К. (ДНЗ № 21);

- консультаційний пункт для молодих педагогів з організації роботи за новими програмами в 1-му класі – керівник Васькова Н.А. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 2).

- «Школи для вчителів» 1-4 класів з проблеми «Впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти» - керівники:

- 1 клас                                           – Галепа А.П. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 9);

   - 2 клас                                           – Васькова Н.А. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 2);

- 3 клас                                           – Самоткан О.В. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 9);

- 4 клас                                           – Чмихун Л.В. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 9);

 

- вчителів іноземних мов – керівник Лінник В.О. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 7).

- консультаційний пункт для молодих педагогів музичного і образотворчого мистецтва – керівник Курочка Т.В. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 2).

 

Керівники міських методичних об’єднань

 

- українська мова та література      – Коткова Л.І., (ліцей при НДУ);

- російська мова та світова література,

художня культура                         – Салівон Т.І., (ЗОШ І-Ш ст. № 5);

- іноземна мова                                – Синяк Л.І. (гімназія  № 16);

- математика                                     – Дусь О.Ф. (ЗОШ І-Ш ст. № 17);

- інформатика                                   – Сердюк А.А.  (ЗОШ І-Ш ст. № 9);

- фізика                                              – Овдієнко Т.В.  (гімназія № 16);

- хімія                                                 – Кудіна Л.А. (ЗОШ І-Ш ст. № 9);

- біологія                                           – Силка О.І.  (ЗОШ І-ІІІ ст. № 9);

- географія                                        – Карпенко В.О. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 2);

- економіка                                       – Кравчук О.М. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 10);

- історія, правознавство, етика       – Кресан А.О.  (ЗОШ І-ІІІ ст. № 10);

- фізкультура                                     – Шмаровоз С.П. (ЗОШ І-Ш ст. № 15);

-    «Захист Вітчизни»                                   – Киреєв І.А. (ЗОШ І-Ш ст. № 7)

-    трудове навчання (технічні види) – Овдієнко І.А. (ЗОШ І-Ш ст. №1)

-    обслуговуючі види праці             – Горбенко Л.В. (ЗОШ І-Ш ст. № 9)

-    музичне мистецтво                       – Ровенчин К.В. (гімназія № 16);

-    образотворче мистецтво              – Шишмінцева Ю.Є. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 9);

-    практичних психологів і соціальних педагогів           – Герасименко Г.А. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 9);

- початкові класи:

- 1 клас                                           – Галепа А.П. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 9);

   - 2 клас                                           – Васькова Н.А. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 2);

- 3 клас                                           – Самоткан О.В. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 9);

- 4 клас                                           – Чмихун Л.В. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 9);

 - вихователі ГПД                         – Чередник І.О. (ЗОШ №1);

- учителі-логопеди                           – Ступак В.В. (зав. ПМПК);

- педагоги-організатори                    Рябцева О.В. (ЗОШ І-Ш ст. № 2);

- основи здоров’я                               Гуменюк О.О. (ЗОШ І-Ш ст. № 10);

- шкільні бібліотекарі                      – Цокота Н.М. (ЗОШ І-Ш ст. № 7).

 

Міжшкільних методичних об`єднань:

- учителів іноземної мови:

- ЗОШ №№ 2, 4, 9                      – Павлюк О.А. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 9);

- ЗОШ № 5, 8, 11, 13                  – Ткаченко І.М. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 13);

- ЗОШ № 6, 12, 14                      – Євтух Н.І. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 14)

- учителів фізичної культури:

- ЗОШ №№ 5, 11, 13                  – Сидорович І.С. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 13);

- ЗОШ №№ 4, 6, 7                      – Хоменко Ж.В. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 7).

 


 

Відповідальні

за роботу з резервом керівних кадрів „Крок у майбутнє”

на базі навчальних закладів

Кутовець А.Ф. (директор ЗОШ І-ІІІ ст. № 7) – резерв директорів загальноосвітніх навчальних закладів;

Івасенко Т.М. (заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. № 1) - резерв заступників директорів з навчально-виховної роботи;

Барбашина О.В.. (заступник директора з виховної роботи гімназії № 3) - резерв заступників директорів з виховної роботи;

Примушко Н.М. (завідуюча ДНЗ № 13) – резерв завідувачів ДНЗ;

Серга Т.В. (методист ДНЗ № 13) - резерв методистів ДНЗ.

 

Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
МОНмолодьспорту
Управління освіти
Електронна реєстрація в ДНЗ
ЧОІППО
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія