Середа, 14.04.2021, 11:06
| RSS

Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

ЗОШ №6

Місячник шкільних бібліотек

Набирає обертів Всеукраінський місячник шкільних бібліотек "Бібліотека НУШ - простір для освітніх можливостей кожного учня" у ЗНЗ6. До казки на гостини завітали учні 5 класу під час уроку позакласного читання. Вчитель Стовбун Н.С. та бібліотекар Дика Л.В. підготували книжкову виставку та вікторину. Учні презентували своі улюблені казки та ілюстраціі до них.

    

 

усний журнал"Десною зачарований..."

Світлина від Люди Дики.У Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6
до 125-річчя від дня народження украінського письменника та кінорежисера Олександра Петровича Довженка вчителі украінськоі мови та літератури Бабич Н.О., Стовбун Н.С.та біблітекар Дика Л.В. провели усний журнал"Десною зачарований..." і віртуальну екскурсію на кіностудію ім.Довженка

 

Заходи в шкільній бібліотеці (фото).

      1 жовтня 2018 року стартував Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини»  Сплановані заходи щодо проведення місячника.

       У бібліотеці організована книжкова виставка «Поговоримо із Василем Сухомлинським» В ній представлена література великого письменника і педагога І перш за все книга видана до 100-річчя з дня народження письменника «Я розкажу вам казку…». Проведені бесіди з учнями біля виставки.

Малюємо крейдою казковий світ Василя Сухомлинського

Першокласник разом з класного керівника Приходько Г.І. малювали казку В.Сухомлинського «Мильна бульбашка». Учні 2 класу разом з класним керівником Дорошенко Т.І. також дружно вийшли відобразити на асфальті казку В.Сухомлинського «Найлінивіший кіт».    Працювали дружно і з завзяттям.  Третьокласники,   класний керівник Бондар І.В., також вийшли намалювати  казку В.Сухомлинського «Старий пес». 4 клас,  класний керівник Моргун О.В.,  малювали казки В.Сухомлинського   «Як грибочок посміхався до сонечка», «Мурашка-мандрівниця».

Виставка у шкільній бібліотеці виробів учнів 4 класу «Шедеври маленьких умільців».

Вироби надала учитель з обслуговуючої праці Гузь І.В. Проведено майстер-клас учителя з обслуговуючої праці Гузь І.В. «Витинанка – мозаїка моєї душі»  (закладка в книжку)  у 5 класі.

Конкурс «Юний казкар» Виставка казок написаних учнями школи.

Організувала виставку Бабич Н.О.  учитель української мови  і літератури разом з бібліотекарем школи Дикою Л.В.

Виставка-презентація у 2 класі, класний керівник Дорошенко Т.І.,  «Де живуть «добринки».

Діти презентували написані ними цікаві оповідання , де розповіли про свої «добринки», які живуть у їхніх  серцях , дуже цікаво пройшов цей захід.  Бібліотекар школи провела огляд літератури  «Василь Сухомлинський  і його  дивовижний  світ».

Круглий стіл «Стежинами казок Сухомлинського» у 4 класі.

Діти читали та обговорювали казки В.Сухомлинського «Кінь утік», «Бо я - людина», «Як Павлик списав  задачу»,  кожен учень  висловлював свою думку.

     «Школа казок Сухомлинського»  у третьому класі.

Діти, разом з бібліотекарем Дикою Л.В. мандрували творчістю В.О.Сухомлинського.      

Ранкова зустріч  із Сухомлинським (домашні читання) у 1 класі, класний керівник Приходько Г.І.

Вступне слово бібліотекаря школи Дикої Л.В. про яскраве життя-спалах великого письменника і педагога, любов до дітей, літературну спадщину.

Презентація родинного читання   

  Виступ тата Пономаренко Т.Г. з донькою Маргаритою. Читання і обговорення оповідання В.Сухомлинського «4 аркуші золотого паперу»  Виступ мами Федорець Н.В. з сином Сашею. Читання та обговорення оповідання В.Сухомлинського  «Бузинова  палиця». Діти малювали малюнки та презентували їх перед класом. організовано Флешмоб «Читаємо Василя Сухомлинського»

НУШ в бібліотеці

Обереги нашого дому

      Після святкових днів  п’ятикласники поринули у світ оберегів.  На заході бібліотекар школи Дика Людмила Василівна ознайомила учнів із поняттям «оберіг», зазначила, що обереги – важлива частина культурної спадщини українського народу, наші давні і добрі символи. Школярі, із цікавістю, розповідали про різновиди оберегів, особливу увагу звернули на обереги душі  й родини, до яких відносяться лялька-мотанка, домовинок, віничок, рослини, знакові обереги. Захід пройшов  в атмосфері доброзичливості, проявили пошану до наших предків, які з глибокої давнини створювали і зберігали символи, що мають магічну й надприродну силу.  Діти отримали в подарунок «мішечок достатку» щоб у їхніх родинах  були злагода та благополуччя.

 

 

 

 

 

 

 

   

 

.

Заходи, проведені у бібліотеці ЗОШ І-ІІІ ст. № 6. З досвіду роботи Дикої Л.В.

Бібліотечний урок «Він любив Україну»

У рамках « Шевченківських днів» був проведений бібліотечний урок «Він любив Україну» у 3 класі (класний керівник Моргун О.В.) Діти з зацікавленням слухали розповідь бібліотекаря про дитинство малого Тараса та огляд літератури Т.Г.Шевченка та творів про Кобзаря. Учениця 7 класу Візир Вероніка прочитала вірш Анатолія Самойленка «Шевченкова хата»

     

 

Конкурс декламаторів

         Цікаво пройшов у школі конкурс декламаторів в рамках «Шевченківських днів» Діти читали вірші Т.Г.Шевченка та твори про великого Кобзаря, а присутні затамувавши подих слухали пророчі слова Кобзаря, які актуальні і в наш час. Геніальний поет своїми творами ніби сам промовляв до присутніх, адже кожен його вірш це і радість, і біль, і смуток, і сподівання. Дитяча майстерність вражає, коло цікавості до конкурсів розширюється. В кожній хаті, у кожній школі нехай живе, а не стоїть почесно на полицях мудре, ніжне, гнівне, пророче слово нашого Кобзаря.

   Дусь Крістіна, учениця 3 класу (класний керівник Моргун О.В.) переможець конкурсу декламаторів в рамках "Шевченківських днів". Талант і праця. Подяка класному керівнику і батькам. Молодець!!!

 

 

 

 

 

 

Дусь Крістіна, учениця 3 класу (класний керівник Моргун О.В.) переможець конкурсу декламаторів в рамках "Шевченківських днів". Талант і праця. Подяка класному керівнику і батькам. Молодець!!!

          

 

 

 

Презентація шпаківні для книжок

       05.04.2017 року у ЗОШ № 6 в рамках тижня «Дитячого читання» за ініціативи шкільного бібліотекаря Дикої Людмили Василівни відбулася презентація шпаківні для книжок. 

    За основу було взято Всеукраїнську ініціативу «Додай читання», автором якої є дитяча письменниця з м. Києва Євгенія Пірог. Суть проекту в тому, що в громадських місцях встановлюють міні-бібліотечки (у вигляді шпаківень) з дитячими книжками та журналами, які можна тут же прочитати, не гаючи марно часу в черзі (до лікаря, на каток, тощо). Такі шпаківні з’явилися в м. Києві, м. Тернополі, м. Рівному, а відтепер і у Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 6.

      Учні школи із захопленням сприйняли нову ідею, де можна взяти книжку, не записуючись до бібліотеки та поділитися своєю.

Ця ідея покликана зробити життя змістовнішим та цікавішим. Діти, маючи в користуванні комп’ютери і планшети, забувають про читання друкованих книг. Жоден із технічних засобів не може створити ті неповторні відчуття і враження, які виникають під час читання. Тож вихованці ЗОШ № 6  отримали можливість  додати до свого традиційного дозвілля ще й читання.

 

                         

Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
МОНмолодьспорту
Управління освіти
Електронна реєстрація в ДНЗ
ЧОІППО
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія