Середа, 14.04.2021, 11:07
| RSS

Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

ЗОШ №7

Посвята в читачі наймолодших...

22 листопада 2018 р. у бібліотеці ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 відбулася   посвята в читачі учнів 2А та 2Б класів. Бібліотeкар  Цокота Наталія Миколаївна підготувала  та показала відeо призeтацію про історію книги, провела eкскурсію по бібліотeці. Діти підготували вислови та вірші про книгу і бібліотеку. Стали читачами і кожeн вибрав книгу до вподоби.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Буктрeйлeр "Казковий світ В.О. Сухомлинського"  (9.10.2018 р. 4 б кл.)

    

Літeратурна подорож  "Сeрцe віддаю дітям"  10.10.2018 р.  (3-а, з-б класи)

  

100-річний ювілей В.Сухомлинського

 28 вересня відзначалась ювілейна дата - 100 років від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського – справжнього українця, славетного педагога-гуманіста, мислителя й дитячого письменника. «Серце віддаю дітям» - так називається одна з його книг - так Василь Олександрович прожив своє життя. 
Навчання, виховання, гармонійний розвиток гуманної особистості – ось що було головним у його педагогічній діяльності. Саме цьому й віддав усі зусилля волі та інтелектуальну енергію Великий Педагог.
У рамках проведення місячника, з нагоди ювілею 12 жовтня на виховну годину у 8-Б клас завітала бібліотекар школи Цокота Н.М. Вона розповіла про діяльність Василя Олександровича як учителя та письменника, діти згадали твори педагога. На завершення переглянули фільм про складне життя, педагогічну діяльність, творчі доробки Сухомлинського В.О.

 

 

 

 

 

 

 

Флешмоб "Ми за мир!" з читачами 7 класу!

   

  

Весняні читання в ЗОШ № 7

 18 квітня 2018 року  біблітекарем ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 Цокотою Н.М. з учнями групи продовженого дня організовано та проведено "весняну альтанку"  "Книжечки читати -весну закликати". Година читання пройшла активно та  цікаво. Такий нестандартний підхід викликав інтерес до читання у багатьох учнів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

2 квітня - Міжнародний день дитячої книги!

Учні 1 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 завітали до шкільної бібліотеки та стали її читачами. З  цікавістю слухали розповіді бібліотекаря про створення книг. Саме у Міжнародний день дитячої книги підведено підсумки акції "Подаруй бібліотеці книгу!". Бібліотечні полиці поповнилися  більше ніж на 100  сучаних, дитячих творів. Тож книжечки чекають на своїх друзів-читачів!

     

 

  

2  квітня, спільно з міською дитячою бібліотекою бібліотека  ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 організувала та провела флешмоб "Ми любимо читатати!". Діти із задоволенням долучились до масового читання та обговорення книг, ділились враженнями та відгуками.

    

 

 

 

 

 

Цікава зустріч у бібліотеці! 

Учні 4-А класу  прийшли на зустріч з письменницею-казкаркою Світланою Петрівною Кириченко, випускницею ЗОШ № 7 1965 року. 

      

Посвята  в читачі!

     

Акція "Подаруй бібліотеці книгу!". Найактивнішим учням вручені подяки. 

    

Пізнавальна бібліотечна мандрівка "Загадки для малят про птахів, комах, звірят"

  

Шкільні бібліотеки  зустрічали гостей Міжнародного фестивалю "Литаври"

      У рамках Міжнародного фестивалю інтенрації слова у сучасному арт-просторі «Lytavry 2017», який відбувся 20 вересня у м.Ніжині, бібліотека ЗОШ І-ІІІ ст.№9 зустрічала почесних гостей. О.Кротюк розповіла учням 3-х класів про українські традиції, походження народного мистецтва. Діти дізналися чим рідний край письменниці – Волинь, відрізняється від нашого – Чернігівщини; чому народні традиції невмирущі.

Учні 9-х кл. зустрілися з М. Морозенко, яка презентувала свою психологічну повість «Я закохалася», зорієнтовану на читача-підлітка, та розповіла учням прор свій творчий шлях.

http://s016.radikal.ru/i337/1709/35/159d18dceb0f.jpg                                        

           У цей же день в актовому залі Ніжинської ЗОШ І – ІІІ ст.. №2 відбулася зустріч учнів 9-11 класів з прозаїком, поетом, драматургом, критиком, публіцистом Олександром Васильовичем Балабко. Письменник презентував школярам свої роботи, ознайомив зі своєю творчістю. Діти з цікавістю переглянули підготовлене відео, взяли участь у вікторині від письменника про речі українського побуту минулого і сьогодення. З великою увагою слухали розповіді гостя про М.В.Гоголя. Наостанок письменник подарував шкільній бібліотеці свою книгу «Микола Гоголь. Між пеклом  і раєм».

        

      Зустріч з письменником – незабутнє свято для дітей. 20 вересня  у ЗОШ  І-ІІІ ступенів №15 відбулася зустріч учнів 4-х класів з дитячою письменницею з міста Луцька Оксаною Кротюк, яка презентувала свої книги, розказала про себе, провела з дітьми цікаві ігри, познайомила зі звичаями українського народу, його мистецтвом. Пояснила що таке традиція, звідки взялося народне мистецтво і хто його автор, чим її рідний край – Волинь – відрізняється від нашого – Чернігівщини.  Презентувала свою книгу «Прилетіла пташечка». На добру згадку про себе подарувала бібліотеці останні номери дитячого журналу «Малятко».

            Вдячні діти оплесками дякували Оксані Кротюк за цікаву зустріч і вручили букет квітів.

     

 

         У рамках фестивалю «Литаври» учні 5-Б класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 мали змогу поспілкуватися з чудовою українською поетесою та перекладачкою Наталією Трохим.
       Ліричні рядки грузинської поезії, яку пані Наталя читала в перекладі українською, дуже зацікавили школярів. Затамувавши подих, дітвора не зводила очей з поетеси., вслухаючись в кожне слово. А на запитання поетеси, чи знають вони загадки, піднявся цілий ліс рук, адже кожному хотілося вразити гостю. Авторка презентувала учням і свої власні книги «Львівські віршики» та «Де ви, кохані леви?». По завершенню зустрічі Наталя Трохим подарувала шкільній бібліотеці книгу власних віршів з автографом.
       А юні читачі подякували організаторам фестивалю «Литаври» і побажати їм творчого натхнення.

                

        

 

Популяризуємо дитячу книгу

          18 квітня  о 13-30 учні 3-а класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 разом із шкільним бібліотекарем Цокотою Н.М., вчителем Євсою К.М. та працівниками міської бібліотеки для дітей взяли участь в піар-акції «Книга шукає свого читача». Акція мала на меті популяризацію дитячого читання та привернення уваги до книги, як традиційного джерела інформації. Школярі взяли участь у віртуальній подорожі разом з героями книг та перевірили свої знання, відповідаючи на питання вікторини.

 

 

 

 

 

                  

 

                 

Події

З 30.09 по 13.10.2017 р. у школі було проведено акцію «Подаруй бібліотеці книгу». Всього бібліотеці подаровано 82 примірники. Найактивнішими були учні 2-Б класу (13 книг), 5-Б класу (10 книг) та 7-Б класу (7 книг). Акція триває.

 

1 листопада учні 3-А класу разом з класним керівником відвідали художній відділ Ніжинського краєзнавчого музею ім. І. Спаського. Діти подорожували у світ прекрасного разом із завідуючою відділом Наталею Тирою та ознайомились з різними видами декоративно-прикладного мистецтва .

 

 

На початку листопада для учнів 2-х класів було проведено посвяту в читачі. В ігровій формі бібліотекар розповідала про правила користування книгами та бережливе ставлення до них. Діти з задоволенням переглянули мультфільм « Грицькові книжки», відповідали на запитання вікторини «Улюблені герої казок ». Після цього всіх їх було записано до бібліотеки школи.

 

 

 

 

9 листопада для учнів 4-А класу було проведено бібліотечний урок « Історія виникнення книги». Діти переглянули презентацію «Книга від давніх часів до наших днів», самостійно готували повідомлення по темі, вивчили та запам’ятали багато прислів”їв та приказок про книгу.

 

 

 

 

 

Зустріч в рамках фестивалю «Литаври»

У рамках фестивалю «Литаври» учні 5-Б класу мали змогу поспілкуватися з чудовою українською поетесою та перекладачкою Наталією Трохим. Читати далі

Світлина від Надії Сардак.

 

 

З 3 по 20 жовтня у школі проводився Всеукраїнський конкурс шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя.

В бібліотеці було оформлено виставку літератури «Здоровий спосіб життя – це здорово!»

 

Для учнів 3-4 класів було проведено конкурс-вікторину « Що я знаю про здоровий спосіб життя». Діти із задоволенням переглянули мультфільм «Місто борщів», який пропагував здорове харчування та його вплив на підростаючий організм. Прослухавши бесіду «Мандрівка на планету здоров’я», учні 1-4 класів поринули в цікавий та корисний світ правил здорового способу життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У 5-7 класах  учителі основ здоров’я проводили хвилинки здоров’я « В твоїх руках твоє здоров’я». А для учнів 8-9 класів були проведені бесіди « Здоров’я чи цигарка та пиво?» та огляд літератури по темі.

 

 

Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
МОНмолодьспорту
Управління освіти
Електронна реєстрація в ДНЗ
ЧОІППО
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія