Понеділок, 28.05.2018, 10:57
| RSS

Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Архів матеріалів

Оцінка учасників:

     Суперпозитивні враження від участі у mini-EdCamp Nizhyn! Стильне оформлення фотозон, креативні різноманітні активності, змістовна панельна дискусія, цікаві експертні сесії, нові знайомства, дегустація ніжинських огірків, стрільба з лука, подарунок на згадку... Новий досвід, шалені емоції,  бажання змінюватися... Ефект довгого хвоста едкемпів спрацьовує.

     Безмежна вдячність чудовій команді, що готувала цей захід!

     Ви неперевершені!!! mini-EdCamp Nizhyn - круто)))

 

21 квітня 2018 року Ніжин завдяки невтомній енергії Наталії Нагорної та створеній нею команді став центром неформальної освіти відповідального вчительства: у ННВК № 16 «Престиж» відбулася (не)конференція mini- EdCamp Nizhyn «Учительство в реаліях Нової Української школи: професійне перезавантаження». У ній взяли участ ... Читати далі »

Переглядів: 40 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 23.04.2018 | Коментарі (0)

      За результатами ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 56 учнів закладів загальної середньої освіти міста Ніжина отримали дипломи Чернігівської обласної державної адміністрації Управління освіти і науки: І ступеня – 6, ІІ ступеня – 13, ІІІ ступеня – 37.

     Сидорець Андрій, учень 9 класу Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15, Герасименко Марина, Солдатенко Ліза, учениці 8 класу Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 стали переможцями ІІІ (обласного) етапу XVII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Обʼєднаймося ж, брати мої!», присвяченого Шевченківським дням у номінаціях «Література» і «Історія України і державотворення» відповідно.

Даниленко О.Ю.,  ... Читати далі »

Переглядів: 67 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 20.04.2018 | Коментарі (0)

          18 квітня 2018 року в ЗОШ І-ІІ ст. № 12 (директор Пашньова С.С.) відбувся міський семінар-тренінг «Міждисциплінарний підхід до викладання англійської мови в рамках Нової української школи» для вчителів, які викладають англійську мову в початковій школі.

       Шеплякова Надія В’ячеславівна, учитель англійської мови ЗОШ І-ІІ ст. № 12 спрямувала роботу вчителів так, щоб вони опановували основні зміни в методиці викладання англійської мови через практичне застосування.  Учителі закладів загальної середньої освіти побували в ролі учнів 4 класу, змагались у групах виконуючи мовні завдання. Постійно працюючи у групах, учителі обговорювали як англійська мова інтегрується в інші предмети. Порівнюючи навчальні програми предметів, які вивчаються у початковій школі з  програмою англійської мови учителі знаходили спільні теми, застосовуючи необхідний мовний інвентар.

      Відгуки вчителів свідчать про важливість та актуальність обраної теми, необхідність працювати в команді разом із класоводами, щоб бу ... Читати далі »

Переглядів: 28 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 20.04.2018 | Коментарі (0)

         16 квітня 2018 року в актовій залі школи № 1 у рамках проекту «Відкрита школа» організовано семінар для вчителів суспільних дисциплін «Усна історія як метод і джерело». Організатори заходу: професор Полтавського національного педагогічного університету Юрій Волошин та науковий співробітник ПНПУ Анастасія Момот – звернули увагу присутніх на використання методу усної історії в шкільній практиці, надали методичні рекомендації для організації усноісторичних досліджень, представили правила транскрибування та зразки супровідних документів. На завершальному етапі лекції вчителі працювали в групах над проблемою формулювання предмету можливого усноісторичного проекту, який може бути реалізований із залученням учнів школи, визначенням кола респондентів, розв’язанням проблем, пов’язаних із реалізацією проектів в обраній предметній сфері. Усі учасники зібрання отримали брошури «Жива історія. Метод усної історії в школі» та сертифікати, у яких зазначено 8 годин підвищення кваліфікації.

Сватенкова С. І., методист ММК

 

... Читати далі »

Переглядів: 31 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 17.04.2018 | Коментарі (0)

     12 квітня 2018 року на базі Ніжинської гімназії № 3 відбувся обласний  семінар методистів районних (міських) методичних кабінетів (центрів), органів місцевого самоврядування, які відповідають за предмет «Захист Вітчизни», учителів предмета «Захист Вітчизни» закладів освіти обласного підпорядкування.

       Тема семінару: «Військово-патріотичне виховання у контексті викладання предмета «Захист Вітчизни».

      Перед присутніми виступили: Трухан Олена Василівна, представник обласного Управління освіти і науки; Лисенко Ірина Василівна, проректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського, к.п.н. з питання «Військово-патріотичне виховання – сучасні виклики та стратегія дій»; Крапив’янський Станіслав Миколайович,  начальник Упра ... Читати далі »

Переглядів: 27 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 13.04.2018 | Коментарі (0)

     11.04.2018 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 пройшло засідання методичного об’єднання  педагогів-організаторів. Розпочали засідання з мозкового штурму  «Групове намисто». Далі досвідом роботи ділилися: Зозуля Ю.В., педагог-організатор НВК № 16 «Престиж» з проблеми «Система роботи педагога-організатора щодо створення ефективних умов виховної роботи закладу з організації та проведення шкільних заходів на сучасному етапі розвитку країни».  Ярош О.Б., педагог-організатор ЗОШ № 1 розповіла про впровадження інноваційних технологій в діяльность педагога-організатора та умови ефективної виховної роботи закладу. «Патріотичне виховання підростаючого покоління, реалізація Концепції національно-патріотичного виховання»  з даного питання досвідом ділилися  Полулях Т.С., педагог-організатор ЗОШ № 13 та  Дмитренко А.П.,  педагог-організатор ЗОШ № 17. Методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання дітей та молоді учасникам засідання надала методист ММК Ткачун-Пузін О.О. Формуючи рекомендації для подальшої роботи з дітьми педагоги-організатори працювали у трьох напрямах:

... Читати далі »

Переглядів: 35 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 12.04.2018 | Коментарі (0)

         05 квітня 2018 року  на базі міського методичного кабінету відбулась нарада керівників шкільних методичних об’єднань учителів фізико-математичного циклу. Левицька Т.М., завідувач ММК, ознайомила присутніх з нормативною базою організації та проведення  державної підсумкової атестації з предметів фізико-математичного циклу у закладах загальної середньої освіти в 2017/2018 навчальному році. Левченко С.А., керівник міського методичного об’єднання вчителів математики, опрацювала з присутніми вимоги до оформлення та оцінювання атестаційних робіт. Матеріали за посиланнями:

 

 

Рекомендації щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти в 2017/2018 навчальному році

Бланк відповідей ... Читати далі »

Переглядів: 35 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 05.04.2018 | Коментарі (0)

         04 квітня на базі ЗЗСО №2 відбулось засідання круглого столу асистентів вчителів ЗЗСО №2, №4, №10, №12, №15 та  асистентів вихователів ЗДО №17, №»12.  Спеціалісти опрацювали  питання ведення ділової документації: щоденний план роботи, графіки роботи, циклограму діяльності асистента вчителя та асистента вихователя,  проблемні питання розроблення Індивідуальної програми розвитку учнів (вихованців ЗДО). Також  опрацювали зміни у нормативній базі щодо питань затвердження Типових штатних нормативів,  оплати праці  педагогам, які працюють в інклюзивних класах (групах), зміни, що вносяться до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання підтримки особам з особливими освітніми потребами, придбання спеціальних засобів корекції.

         На засіданні була присутня і вчитель початкових класів ЗЗСО №10 Ольга  Ярош, яка поділилась враженням про роботу  в інклюзивному класі та співпрацю з асистентом вчителя.

           Ступак В.В., директор Інклюзивно-ресурсного центру

 

Переглядів: 18 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 05.04.2018 | Коментарі (0)

         Дефектологи ЗДО № 21 нашого міста Александрова О.В. та Махинько Т.М. взяли участь у роботі ІІ міжнародної науково-практичної конференції  «Проблеми навчання, виховання та корекції розвитку дітей з аутистичними та інтелектуальними порушеннями в інклюзивних закладах освіти»,  яка відбулася 3-4 квітня 2018 р. на базі НПУ ім. М. П. Драгоманова.

        Роботу пленарного засідання розпочав декан факультету корекційної педагогіки та психології академік В. М. Синьов. У своєму вступному слові він наголосив на важливості проведення цього заходу та необхідності тісної співпраці всіх, хто має причетність до виховання особливих дітей.

       Перед учасниками виступили член Академії педагогічних наук України Бондар В.І., директор департаменту інклюзивної  та позашкільної освіти Самсонова Л.С., викладач ЛНУ ім. І. Я. Франка Островська К.О. Вони відмітили, що кожен з батьків «особливої дитини» мріє про те, щоб його дитина знаходилася серед однолітків, вчилася навичкам самостійного життя. Для цього треба знаходити шляхи для більш ефективного навчання, виховання та соціалізації осіб з особливими потребами. 

... Читати далі »

Переглядів: 26 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 05.04.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 43 44 »
Пошук
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
МОНмолодьспорту
Управління освіти
Електронна реєстрація в ДНЗ
ЧОІППО
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія