Неділя, 24.09.2017, 08:00
| RSS

Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Архів матеріалів

29 травня  проведено зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови, результати якого зараховуватимуться як вступний тест для бажаючих вступати до вищих навчальних закладів у цьому році, а також за бажанням випускника, як державна підсумкова атестація з шкільного курсу.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 40 балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту - 56 балів.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання у вівторок 30 травнябудуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів з англійської мови та таблиця переведення тесто ... Читати далі »

Переглядів: 102 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 29.05.2017 | Коментарі (0)

       Державна служба зайнятості розпочала загальнонаціональну інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників, яка допоможе молодим українцям визначитись із найбільш підходящою для них професією. Тестування для визначення своїх здібностей та схильностей до тієї чи іншої професії можна безкоштовно пройти у будь-якому з 550 центрів зайнятості по всій Україні.

    Для активного залучення молоді до профорієнтаційного тестування на загальнонаціональних телеканалах та у мережі інтернет транслюватиметься ряд соціальних роликів, які розповідатимуть про важливість обрання своєї майбутньої професії для молодих українців.

       Відеоролики доступні за посиланням:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLp4MP48cY_nP2yFp0-Y7SP8BHUEMgdifu

       Для того, щоб пройти тестування у центрі зайнятості не потрібно ніяких попередніх приготувань. Спеціаліст центру підбере необхідний тест, який триває від 30 до 180 хвилин. По його заверш ... Читати далі »

Переглядів: 98 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 24.05.2017 | Коментарі (0)

        У вівторок 23 травня 2017 р.  було проведено зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, результати якого зараховуватимуться як державна підсумкова атестація шкільного курсу з української мови, а також як вступний тест для бажаючих вступати до вищих навчальних закладів у цьому році.

        У місті Ніжині працювало 4 пункти тестування: Ніжинська гімназія № 3, ЗОШ І-ІІІ ст. № 15, НВК № 16 «Престиж» та НДУ ім.. М.Гоголя. Із 1035 зареєстрованих учасників взяли участь у тестуванні 1008.

        Із завданнями сертифікаційної роботи з української мови і літератури можна ознайомитися в розділі «Предмети ЗНО» на сайті Українського центру оцінюван ... Читати далі »

Переглядів: 118 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 24.05.2017 | Коментарі (0)

          18 травня 2017 року в місті Чернігові відбулася урочиста зустріч  голови обласної державної адміністрації Валерія Куліча та голови обласної ради Ігоря Вдовенка з переможцями Всеукраїнських та Міжнародних етапів інтелектуальних змагань, IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2016-2017 навчальному році.

          Цього року 6 учнів міста Ніжина представляли Чернігівську область на національному рівні та здобули перемоги.

Ігнатенко Олексій, учень 8 класу Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Ніжинської міської ради, отримав два дипломи ІІ та ІІІ ступенів на IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики (учитель Свістова Н.С.) та математики (учитель Левченко С.А.)

           Мицик Сергій, учень 8 класу Ні ... Читати далі »

Переглядів: 107 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 23.05.2017 | Коментарі (0)

«Література – це те, що збагачує наш внутрішній світ. Люблю, коли книги стають друзями. Люблю, коли друзів багато»

Дзвінка Матіяш.

       Саме з такою метою 11 травня до юних читачів учнів 1-В  та 3-Б класів завітала українська письменниця та перекладачка Дзвінка Матіяш. Авторка книг для дорослих та дітей, для якої читання уже з 4 років стало улюбленим заняттям, охоче розповідала школярам про свою творчість. Матіяш відома як авторка романів «Реквієм для листопаду» та «Роман про батьківщину».Її казки увійшли до книжки «Зросла собі квітка», присвяченої пам'яті Романа Єненка. Зустріч пройшла на піднесенні настрою: цікаво, змістовно та корисно. Школярі дякували не тільки авторці а й своїм учителям Шуляк Н.В.. Кутузовій О.Л. та бібліотекарю школи Бутенко Н.П. за організацію цікавого заходу.

 

 

 

... Читати далі »

Переглядів: 90 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 13.05.2017 | Коментарі (0)

 

      21 квітня 2017 року в ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 відбувся традиційний міський концерт позакласної діяльності з іноземних мов «Фестиваль збирає друзів», у якому взяло участь 114 учнів 18 загальноосвітніх навчальних закладів міста Ніжина.

      Атмосфера свята і родинного тепла панувала серед учнів, учителів та батьків. Присутні на концерті були: Крапив'янський  С.М., начальник Управління освіти Ніжинської міської ради, Пономаренко Н.О., заступник начальника Управління освіти, Благініна С.В., заступник декана з гуманітарних питань факультету іноземних мов НДУ ім. М.Гоголя, Котлячкова О.В., керівник позашкільного центру з англійської мови «Райдуга».

      Концерт було урочисто розпочато ученицею 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 14 Ікальчик Яною, яка заспівала гімн України англійською мовою акапельно. Зі сцени також лунали пісні, вірші, гуморески, музичні композиції англійською та німецькою мовами. Учениці 8-10 класів ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 розповіли вірші англійською, німецькою, французькою і навіть японською мовами. Присутні поринули у світ чарівних казок «Попелюшка», «Червона ша ... Читати далі »

Переглядів: 72 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 26.04.2017 | Коментарі (0)

         З 19 до 21 квітня 2017 року на базі Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування пройшов тренінг Благодійного фонду Петра Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації: досвід, перспективи, результати"  для фахівців психолого-методико-педагогічних консультацій Чернігівської області.  У тренінгу взяли участь і спеціалісти Ніжинської міської психолого-медико-педагогічної консультації: Галина Герасименко, практичний психолог, консультант ПМПК та  Валентина Ступак, завідувач.  

         Тренінг проходив за напрямками:

- оцінка психічного розвитку дитини;

- принципи побудови індивідуальної і групової корекції;

- ефективні інструменти для індивідуальної і командної взаємодії батьків та спеціалістів ПМПК;

- психолого-педагогічний супровід дитини з особливими освітніми потребами: командний підхід.

         Також спеціалісти обговорювали важливі питання для команди супроводу дитини з аутизмом в освітньому просторі,  інноваційні методи створення освітнього середовища в закладі освіти з ме ... Читати далі »

Переглядів: 46 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 26.04.2017 | Коментарі (0)

У день проведення зовнішнього оцінювання:

Необхідно мати при собі Сертифікатпаспорт або інший документ ( серія та номер якого зазначені в Сертифікаті), запрошення-перепустку та дві-три ручки з чорнилом чорного кольору.

За бажанням учасники можуть взяти з собою прозору пляшку з питною водою.

Під час проходження ЗНО ЗАБОРОНЕНО мати при собі: засоби зв’язку, присторої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими технічних засобів та пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання.

... Читати далі »

Переглядів: 68 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 24.04.2017 | Коментарі (0)

          18 квітня  о 13-30 учні 3-а класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 разом із шкільним бібліотекарем Цокотою Н.М., вчителем Євсою К.М. та працівниками міської бібліотеки для дітей взяли участь в піар-акції «Книга шукає свого читача». Акція мала на меті популяризацію дитячого читання та привернення уваги до книги, як традиційного джерела інформації. Школярі взяли участь у віртуальній подорожі разом з героями книг та перевірили свої знання, відповідаючи на питання вікторини.

 

 

 

 

 

 

 

                   ... Читати далі »

Переглядів: 87 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 21.04.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 29 30 »
Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
МОНмолодьспорту
Управління освіти
Електронна реєстрація в ДНЗ
ЧОІППО
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія