Середа, 20.02.2019, 22:50
| RSS

Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Архів матеріалів

      11 січня 2019 року за сприяння Управління освіти Ніжинської міської ради  на базі Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 методистами обласного навчально-методичного центру психологічної служби Чернігівської області (ЧОІППО) Дрозд Оленою Миколаївною та Шутюк Наталією Володимирівною проведено навчальний семінар-тренінг для працівників психологічної служби міста Ніжина за просвітницькою програмою «Навчіть дитину захищатися» (автори: доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, Голова Правління ВБО Українського фонду «Благополуччя дітей»; Олена Нагула, доцент кафедри практичної психології Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат психологічних наук).

         Програма спрямована на формування в дітей 4-9  років (І блок) безпечної поведінки та вміння відстоювати  особистісні кордони; на поперед ... Читати далі »

Переглядів: 22 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 14.01.2019 | Коментарі (0)

Якщо Ви були на літературній зустрічі з Ганною Арсенич-Баран, то знаєте, що таке таїна слова, глибина думки, розкіш спілкування. Ось такими щасливцями були сьогодні й ми – освітяни Ніжина. Сповнені натхненням, окрилені душею, вдячні серцем…

       Ганна Василівна, виплекана івано-франківською землею, так палко залюблена в Чернігівщину, що це змушує ще більше пишатися своїм древнім сіверським краєм. Але ця зустріч змусила говорити ще й про Захід і Схід, адже об’єднала всіх присутніх «Муська» – роман про життя однієї жінки. Якщо б мене попросили назвати ТОП – 5 книг, які має прочитати кожен українець, то я б поряд із «Жовтим князем» Василя Барки, «Садом Гетсиманським» Івана Багряного поставила б «Муську» Ганни Арсенич-Баран. Після прочитання цього роману не ставиш запитання «За що треба любити Україну?», просто розумієш, що земля, яка витримала стільки знущань, народ, який зазнав таких поневірянь, мають право на власну історію, а не колонізаторську.

«Господи, скільки в тих жорнах своїх зажерливих перемелює війна. Чому людці, ... Читати далі »

Переглядів: 19 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 11.01.2019 | Коментарі (0)

Інформація щодо отримання підручників станом на 11.01.2019 р.

          10 січня 2019 року отримано 3723 примірники підручників для 1, 5 та 10 класів  ЗЗСО. Станом на 11.01.2019 р. учні 1-х класів забезпечені підручниками на 100  %  з усіх предметів.

           Учні 5-х класів на 88,6 %. Не надійшов підручник "Зарубіжна література" (авт. Волощук Є) - 632 прим. Не буде друкуватися за кошти державного бюджету підручник "Інформатика", авт. Ривкінд, Тому забезпечення з даного предмету підручниками інших авторів становить 50 % від контингенту учнів.

         Учні 10-х класів ЗЗСО забезпечені на 87 %. Станом на 11.01.2019 р. не отримано наступні підручники:

Історія України (авт. Пометун) _ ліцей

Мистецтво (авт. Назаренко) - ЗОШ №№ 1, 7, ліцей

Мистецтво (авт. Масол) - ЗОШ № 13

Інформатика - усі заклади

Технології - усі заклад ... Читати далі »

Переглядів: 19 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 11.01.2019 | Коментарі (0)

              9 січня 2019 р.  шкільні бібліотекарі взяли участь у тренінгу  «Імідж бібліотеки та бібліотекаря», проведеного методистом ММК Іващенко Л.І. Тема вибрана не випадково, адже сучасне становище бібліотек в інформаційному середовищі примушує активізувати свої зусилля для того, щоб довести свою значимість, необхідність, постійно підвищувати свій престиж. Сьогодні вже не стоїть питання «Чи потрібен імідж бібліотеці?». Бібліотека повинна  виробляти свій індивідуальний образ.

         Шкільні бібліотекарі активно долучилися до створення реклами бібліотеки,  обговорення актуальних питань щодо формування ділового позитивного іміджу, до вирішення можливих проблемних чи конфліктних ситуацій у професійній діяльності.  У ході тренінгу учасники дійшли висновку, що найбільш актуальним для бібліотеки стає завдання & ... Читати далі »

Переглядів: 24 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 09.01.2019 | Коментарі (0)

       У грудні 2018 року міська Школа-практикум «Олімпієць» відчинила двері для обдарованих учнів-переможців ІІ етапу олімпіад. З метою підготовки учнів 8-11 класів до ІІІ (обласного) етапу олімпіад на базі Ніжинської гімназії №3 (директор Пушкіна В.В.)  працюють 4 секції: «Біологія» (керівник Афоніна А.М., учитель гімназії №3), «Географія» (керівник Гіль О.М., методист ММК), «Хімія» (керівник Клочкова О.А., учитель гімназії №3), «Економіка» (керівник Булавенко С.Д., учитель гімназії №3). Координує роботу міський методичний кабінет. Заняття, сплановані на грудень-лютий, проводять учителі, які мають високу результативність учнів. Робота секцій «Біологія», «Хімія», «Географія» триває й під час зимових канікул. Хочу висловити подяку дирекції, адміністрації гімназії №3 за сприяння  в забезпеченні та створенні сприятливих умов  для роботи Школи; учителям – за проведені заняття, учням - за наполегливість  у підготовці, та побажати УСПІХУ, нових перемог в інтелектуальних змаганнях.

Гіль О.М., методист ММК

... Читати далі »

Переглядів: 19 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 09.01.2019 | Коментарі (0)

        9 січня 2019 року у рамках роботи міської творчої групи вчителів фізики Пшеничною С. А., учителем ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, проведено чергове заняття з підготовки учнів до ІІІ етапу олімпіади з фізики з теми «Електричні та магнітні явища». У засіданні взяли активну участь учні та педагоги.  Бакута С.Г., учитель ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, керівник команди, провів організаційну нараду.

Левицька Т.М., завідувач ММК

Переглядів: 21 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 09.01.2019 | Коментарі (0)

          4 січня 2019 року у великій залі міськвиконкому відбулася зустріч міського голови Лінника А. В. та секретаря міської ради Салогуба В. В.  з учнями, які посіли перші місця на другому (міському)  етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

           В олімпіадах взяли участь 769 здобувачів освіти 6-11 класів закладів загальної середньої освіти. Вони виконували завдання, складені Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського. Перевірку робіт здійснювало кваліфіковане журі, до складу якого увійшли вчителі закладів середньої освіти та викладачі Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя, що сприяло об’єктивності перевірки. 194 учні вибороли призові місця  (перших місць - 69, других - 63, третіх - 62).

          У святі взяли участь учні, які посіли перші місця на другому (міському)  етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. Досягти вершин допомогли здібним учням як особисті якості, так і наполеглива праця справжніх фахівців своєї справи, талановитих вчителів. Це - ... Читати далі »

Переглядів: 29 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 04.01.2019 | Коментарі (0)

             Продовжуються заходи з підготовки до ІІІ (обласного) етапу олімпіади з фізики. 02 січня 2019 року  на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 проведена організаційна нарада з учнями-учасниками ІІІ (обласного) етапу олімпіади з фізики.

           У рамках роботи міської творчої групи вчителів фізики Рибак В.П., директор ЗОШ І-ІІІ ст. № 9, член журі обласного етапу олімпіади з фізики,   провів з учнями заняття з розв’язування задач з фізики підвищеного рівня складності з теми «Теплові явища». У занятті взяли участь восьмеро учнів та педагоги: Пшенична С. А. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 1), Кулик М. О. (гімназія № 3), Свістова Н. С., Іванова О. В. (ЗОШ І-ІІІ ст. № 10).

Левицька Т. М.,  завідувач ММК

  

Переглядів: 21 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 04.01.2019 | Коментарі (0)

Шановні колеги!

Нехай у Новому Році життя буде багатим на незабутні враження, хай мрії збуваються, сяють на обличчях посмішки, очі світяться щастям! Нехай в душі буде більше добра! Здоров’я, любові, взаєморозуміння, радості, достатку, подорожей і хороших подій. Нехай 2019-й дарує тільки найкраще!
 

З пов. працівники методичного кабінету

Переглядів: 20 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 28.12.2018 | Коментарі (0)

          21 грудня 2018 року на базі ЗОШ № 1 працював консалтинговий центр з упровадження НУШ на уроках української мови. Старший учитель закладу Довматенко С.С. представила варіант узагальнювального  уроку в 7 класі з теми «Дієприкметник». Темою для обговорення стала проблема: традиції чи новаторство?  Голова ради опорної школи Федюрко В.Г., методист ММК Сватенкова С.І., заступник директора Євтушенко О.О. надали консультацію, як оптимально поєднати апробовані методи з інноваційними в умовах компетентнісного підходу до навчання; як реалізувати наскрізні змістові лінії; як досягти підвищення культури мовлення. До дискусії також приєдналися вчителі-методисти Фесенко Т.В. та Чепела О.М.

                          Сватенкова С.І., методист ММК

 

... Читати далі »

Переглядів: 32 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 22.12.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 57 58 »
Пошук
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
МОНмолодьспорту
Управління освіти
Електронна реєстрація в ДНЗ
ЧОІППО
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія