Четвер, 16.08.2018, 06:08
| RSS

Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Архів матеріалів

  19 березня 2014 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 відбувся семінар практичних психологів та соціальних педагогів навчальних закладів з теми «Психологічна та соціальна обумовленість вибору учнями майбутньої професії». Мета семінару – поширення системи роботи практичного психолога та соціального педагога Парубець В.В..
   Програмою семінару було передбачено виступи Гіль О.М., методиста міського методичного кабінету, Конончук А.І., декана факультету психології та соціальної роботи НДУ ім. М. Гоголя, Святого С.О., майстера-різбляра, Куськал Т.І. заст. директора з виховної роботи, Парубець В.В., практичного психолога (ЗОШ І-ІІІ ст. № 5).
  Семінар проведено з використанням сучасних методів та прийомів, технологій розвитку особистості учнів. Моніторинг семінару провела Гіль О.М.
   19 березня 2014 року в гімназії № 3 проведений семінар учителів фізичного виховання з тему «Використання народних та нетрадиційних рухливих ігор у системі фізичного виховання учнів». Учасники семінару відвідали урок Вовченка В.В. та стали свідками спортивного свята «У пошуках олімпійського вогню». У рамках проведених заходів було показано оригінальне використання ігрової методики на уроках та позаурочних заходах.
  Учасники схвально відгукнулися про заходи, які пройшли рамках семінару.
   20 березня 2014 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 відбувся семінар учителів інформатики з про ... Читати далі »

Переглядів: 224 | Додав: mmknizhyno | Дата: 07.05.2014 | Коментарі (0)

березня 2014 року в ЗОШ І-ІІІ ст. №5 був проведений вечір пам’яті «Герої не вмирають! Небесна сотня» для учнів 5-11 класів. Цей захід сприяв становленню національної свідомості учнів. Протягом виховного заходу учні проявляли зацікавленість, зосередженість та співчутливість.
  12 березня 2014 року на базі Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. №12 проведено міський семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи «Реалізація основних напрямків виховання школярів у майстерні класного керівника». Учасники семінару мали можливість відвідати майстер-клас з бісероплетіння «Ціную руки матері і батька, що вчать мене творити чудеса» у 5 класі. Учні розповіли про таланти та захоплення своїх батьків, а гостя Ольга Миколаївна навчила дітей плести браслети з бісеру. Також до уваги гостей була представлена театралізована виховна година у 1 класі «Добро починається з тебе». Учні інсценізували казку «Їжачиха та лісові друзі», на прикладі вчинків героїв навчилися розпізнавати добрі вчинки, дійшли висновку, що варто робити людям добро, і тоді це добро повернеться.
   Присутні отримали рекомендації, як успішно провести зустріч з батьками та поради сучасному класному керівнику.
   12 березня 2014 року відбулася нарада щодо оздоровлення та відпочинку учнів влітку 2014 року. У роботі наради взяли участь заступник міського голови Баранков О.Г., начальник управління освіти С ... Читати далі »

Переглядів: 117 | Додав: mmknizhyno | Дата: 07.05.2014 | Коментарі (0)

Перший тиждень березня ознаменовано урочистостями до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.
   1 березня у приміщенні Ніжинського будинку для дітей та юнацтва відбувся міський етап фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Іду з дитинства до Тараса», участь у якому взяли 18 загальноосвітніх навчальних закладів та НБДЮ.
  Переможцями стали:
  У номінації «Вокальне мистецтво»:
  «Гран-прі» - Калюжна Аліна, учениця гімназії №3, художній керівник Світлана Костенко;
  І місце – тріо ЗОШ І-ІІІ ст. № 17, художній керівник Литвин О.Д.;
  ІІ місце – ансамбль «Вербиченька» ЗОШ І-ІІІ ст. № 9, художній керівник Євтух Л.В.;
  - Прокопенко Ольга, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №14, художній керівник Туркеня І.М.;
  ІІІ місце – Шиптенко Лада, учениця ЗОШ І-ІІ ст. №8, художній керівник Бойко А.М.;
  - Аверянова Анастасія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №10, художній керівник Харченко Л.В.;
  У номінації «Художнє читання»:
  «Гран-прі» – Момот Анастасія, вихованка НБДЮ, керівник Наконечна І.В.;
  І місце – Міненко Вікторія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 9, керівник Іващенко Н.І.;
  ІІ місце – Богдан Віра, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 13, керівник Красновид Л.Ф.;
  - Колектив уч ... Читати далі »

Переглядів: 144 | Додав: mmknizhyno | Дата: 07.05.2014 | Коментарі (0)

25 лютого 2014 року у Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 відбувся міський семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи «Упровадження нових Державних стандартів початкової, базової і повної загальної середньої освіти». Директор школи Мазун А.Г. презентував історію розвитку та досягнення закладу. Яременко О.М., заступник директора з навчально-виховної роботи, поділилась досвідом організації методичної роботи з кадрами, спрямованої на формування творчого інноваційного потенціалу педагогів на основі впровадження креативної педагогічної системи. Киричок Л.В., учитель англійської мови, Сидорович І.С., учитель фізичної культури, Морміль І.В., учитель інформатики на уроках у 1, 2, 5 класах показали шляхи вирішення актуальних завдань нових Державних стандартів, спрямованих на здоров’язберігаючий освітньо-виховний процес, формування життєвих компетентностей учня, ключової компетентності – вміння вчитися, упровадження інформаційних технологій. Керівник ШМО учителів початкових класів Бицька Л.В. організувала «Подорож екологічними стежинами», учитель української мови та літератури Мурашко Л.А. презентувала роботу гуртка «Пошук», учитель історії Іллюша Р.В. - роботу у шкільному музеї. Актуальні питання щодо впровадження Державних стандартів початкової загальної середньої освіти в загальноосвітньому навчальному закладі розкрила методист ММК Василевська Л.С. Завідувачка ММК Левицька Т.М. надала рекомендації щодо планування роботи та ... Читати далі »

Переглядів: 116 | Додав: mmknizhyno | Дата: 07.05.2014 | Коментарі (0)

15.02.2014 в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 відбулося «Свято майбутніх першокласників». Батькам малюків було презентовано навчальний заклад. Святковий концерт, підготовлений учнями початкової школи, не залишив байдужим нікого. Малюки співпереживали героям на сцені, голосно підспівували та аплодували. Після свята вчителі 4-х класів запросили майбутніх першокласників на перше підготовче заняття.
   19.02.2014 р. на базі ДНЗ №16 «Оленка» (завідувач Апанасенко О.В.) відбулося чергове засідання клубу молодого педагога «Зернятко творчості», на якому розглядалося питання «Шляхи вдосконалення співпраці дитячого садка та родини з соціально-морального розвитку дитини». Про досягнення педагогічного колективу дитячого садка, який працює за напрямком «Дитячий садок і родина –сім»я єдина» розповіла завідувач ДНЗ Апанасенко О.В. Молоді педагоги дошкільних закладів міста познайомилися з практичними формами роботи з батьками, серед яких - заняття-тренінги за участю педагогів, батьків та дітей. Надзвичайно актуальною була тема тренінгу «Навіщо людині серце» (вихователь Дорошенко О.В.), в ході якого діти з батьками створювали «Абетку серця», малювали сердечка вдячності, грали в ігри, що формують поняття милосердя та сердечність. Цікавими були роздуми батьків у грі «Шість капелюшків», презентація створених «пам'ятників серцю» і відкриття «пам'ятника сер ... Читати далі »

Переглядів: 119 | Додав: mmknizhyno | Дата: 07.05.2014 | Коментарі (0)

  До 25-ї річниці виводу військ із Республіки Афганістан у загальноосвітніх навчальних закладах міста проведено тематичні виховні години, зустрічі з воїнами-Афганцями. У ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 відбулась зустріч з участю Івашина В’ячеслава, Євтуха Сергія, Ступака Сергія та вокально-інструментальної групи з числа воїнів-інтернаціоналістів. Учні 9 класів привітали присутніх зі святом. 14.02.2014 року начальник управління освіти, керівники навчальних закладів міста поклали квіти до пам’ятного знаку.
   11 лютого 2014 року в міському методичному кабінеті відбулося засідання журі з підведення підсумків міського етапу обласного конкурсу «Молодь тестує якість». Переможцями за рішенням журі стали учні ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – І місце, ліцею при НДУ ім. М.Гоголя – ІІ місце та гімназії № 3 – ІІІ місце. Роботи переможців направлені для участі в обласному етапі конкурсу.
   12-14 лютого 2014 року за сприяння та підтримки управління освіти Ніжинської міської ради, НДУ ім. М. Гоголя та відділу сім’ї та молоді виконкому Ніжинської міської ради проходили фінальні ігри міського конкурсу інтелектуальної гри «Найрозумніший» серед учнів 6-11 класів. Переможцями стали:
  Бублик Ігор, учень 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1,
  Томек Ярослав, учень 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1,
  Нагорний Дмитро, учень 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 10,
  Хондога Владислав, учень 9 ... Читати далі »

Переглядів: 120 | Додав: mmknizhyno | Дата: 07.05.2014 | Коментарі (0)

05 лютого 2014 року стартував міський конкурс інтелектуальної гри «Найрозумніший». Кастинг проходить у ЗОШ І-ІІІ ст. № 15. Першими пройшли учні 7 і 10 класів. Гра проходить за сприяння та підтримки управління освіти Ніжинської міської ради, НДУ ім. М. Гоголя та відділу сім’ї та молоді виконкому Ніжинської міської ради.

Переглядів: 110 | Додав: mmknizhyno | Дата: 07.05.2014 | Коментарі (0)

29 січня у Ніжинській гімназії №3 (директор Пушкіна В.В.) до 96-ої річниці з часу бою на залізничній станції Крути відбувся захід « Пам’яті героїв Крут» , на якому вшанували подвиг Героїв Крут. Він на довгі часи став для патріотів України прикладом героїчного подвигу і звитяги в ім’я України та її незалежності. У заході взяли участь :заступник міського голови О.Г.Баранков,начальник управління освіти С.В.Сипливець, адміністрація закладу ,педагоги та гімназисти .«Самопожертва в ім’я Вітчизни військових курсантів, студентів, гімназистів є прикладом патріотизму та любові до рідної землі»,- головний тезис, що звучав із вуст як дорослих, так і молоді.
   ... Читати далі »

Переглядів: 111 | Додав: mmknizhyno | Дата: 07.05.2014 | Коментарі (0)

 З метою поглиблення знань учнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення з цікавими фактами про Україну, виховання патріотичних почуттів та поваги до державної атрибутики в загальноосвітніх навчальних закладах проведено:
   - виховні години: «Ти – громадянин України», «Моя Україна – єдина і неподільна» - загальноосвітні навчальні заклади;
   - години спілкування: «У нас одна Батьківщина», «День Соборності України», «Україна Соборна», «І в сім’ї великій, вільній…», «Що означає бути свідомим українцем?», «В єдності наша сила» - загальноосвітні навчальні заклади;
   - історичні читання, присвячені Дню Соборності України (ліцей при НДУ ім. М. Гоголя, гімназії №№ 3,16, ЗОШ №№ 7, 9, 10, 14, 15);
   - бесіди «Соборність наших душ», «Єдність народу – запорука благополуччя і добробуту» - загальноосвітні навчальні заклади;
   - засідання круглого столу «Борці за незалежність України» (ліцей при НДУ ім. М. Гоголя, гімназії №№ 3, 16, ЗОШ №№ 1, 2, 7, 9, 10, 15, 17);
   - інформаційні дайджести «Величний акт Злуки» в класних куточках (ліцей при НДУ ім. М. Гоголя);
   - усний журнал «День Соборності України», «Навіки разом» (ліцей при НДУ ім. М. Гоголя, ЗО ... Читати далі »

Переглядів: 171 | Додав: mmknizhyno | Дата: 07.05.2014 | Коментарі (0)

15.01.2014 р. на базі гімназії № 3 відбулося засідання колегії управління освіти Ніжинської міської ради, у якому взяли участь керівники навчальних закладів. На порядок денний були винесені питання:
   1. Про стан та розвиток психологічної служби.
   2. Про організацію діяльності навчальних закладів щодо забезпечення Постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 р. № 646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей та підлітків шкільного віку».
   3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за ІІ півріччя 2013 року.
  Із розгляду питань були прийняті конкретні рішення.
... Читати далі »

Переглядів: 189 | Додав: mmknizhyno | Дата: 07.05.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 42 43 44 45 »
Пошук
Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
МОНмолодьспорту
Управління освіти
Електронна реєстрація в ДНЗ
ЧОІППО
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія