Понеділок, 10.12.2018, 02:25
| RSS

Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Архів матеріалів

6 та 7 листопада 2014 року в Ніжинському будинку дітей та  юнацтва пройшли заходи для наймолодших гуртківців «Королева Осінь ходить нашим краєм». Маленькі гуртківці отримали масу задоволення від заходу, ігрової програми та гарних подарунків, якими обдарувала їх Осінь-чарівниця.

        


        12 листопада 2014 року майстер-клас для вчителів історії та правознавства провела вчитель-методист гімназії   № 3 Н.А.Мазун, яка продемонструвала родзинки досвіду під час розгляду теми «Правовідносини» в 10 класі. Урок історії  в класі  історичного профілю засвідчив високий рівень сформованості вмінь і навичок роботи учнів з інформацією: вони порівнюють, аналізують, висловлюють судження, оцінюють історичні події та явища. Одинадцятикласники розглянули тему «Україна в умовах  десталінізації (1956-1964 рр.) Міжнародне становище».

         На завершальному етапі методист ММК Сватенкова С.І. за допомогою технологій коле ... Читати далі »

Переглядів: 284 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 21.11.2014 | Коментарі (0)

9 листопада 2014 року стартував ІІ (міський) етап Всеукраїнських олімпіад  з навчальних предметів, які проводяться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 08.08.2014 №918 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році», згідно з Положенням про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 №1099 та Правилами проведення в області І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, затвердженими наказом Управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 03.09.2012 №353, на виконання відповідних наказів Чернігівської облдержадміністрації від 08.09.2014 № 234,  управління освіти Ніжинської міської ради від 26.09.2014 р. № 338 та з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді.

Завдання, підготовані ЧОІППО, були відкриті о 8-00 заступником начальника управління освіти Пономаренко Н.О., у присутності завідуючої ММК Левицької Т.М., методиста ММК Сватенкової С.І., керівників міських методоб’єднань вчителів української мови та математики Коткової Л.І. та Дусь О.Ф., представників громадськості Гунько В.В. і Сокол Н В. Олімпіади розпочались о 9-00, пройшли ... Читати далі »

Переглядів: 251 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 21.11.2014 | Коментарі (0)

Майстер-клас з трудового навчання (декоративно-ужиткове мистецтво) для педагогів шкіл міста, які працюють із учнями з особливими освітніми потребами провели методист ММК Шуляк В.М. та учитель  ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Кирдан С.М.. Педагоги продемонстрували технології роботи з гіпсом та папером.

         Також розглядалось питання ролі трудового навчання у корекційно-розвивальній роботі з дітьми, що мають порушення розумового розвитку – презентація завідувача міської  ПМПК – Ступак В.В..

Шуляк В.М. виступив з питанням розробки  календарно-тематичного планування та його реалізації за новою програмою з трудового навчання «Декоративно-ужиткове мистецтво» для дітей з порушенням інтелекту.

У майстер-класі взяли участь вихованці ЗОШ І-ІІІ ст. №№ 2, 6, 17. Учні із захопленням та старанням виливали фігурки з гіпсу та виконували роботу з папером.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі »
Переглядів: 145 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 21.11.2014 | Коментарі (0)

23.10.2014 року в Ніжинському будинку дітей та юнацтва була проведена літературно-музична вітальня "Осінь - це сни листопаду". Масовий захід пройшов у дружній, приязній атмосфері, де панувало царство музики та художніх творів. 

24 жовтня 2014 року на базі ліцею при НДУ ім.  М. Гоголя для вчителів іноземних мов міста Ніжина проведений міський семінар-тренінг «Шляхи підвищення мотивації учнів до вивчення іноземних мов» з участю викладачів НДУ ім. М. Гоголя. Даниленко О.Ю., методист міського методичного кабінету управління освіти Ніжинської міської ради, ознайомила педагогів із новітніми послугами в галузі освіти дорослих, а саме: вебінарами, он-лайн курсами, тренінгами, конкурсами фахової майстерності, які пропонують вітчизняні та іноземні видавництва з метою гарантування кожній дорослій людині права на навчання, організації підвищення рівня самоосвіти  у міжатестаційний період. Афанасова С.І., вчитель вищої категорії ліцею, поділилась педагогічними здобутками на уроці в 10 класі за програмною темою «Їжа». Кресан Н.П., вчитель англійської та німецької мови ліцею, представила роботу Євроклубу і запропонувала новий підхід щодо мотивації учнів до спілкування з однодумцями за допомогою ресурсів Інтернет через програму Skype та You Tube. Алєксєєнко С.Г., директор ліцею при НДУ ім. М.Гоголя, презентувала збірки статей, методичні рекомендації, проекти, розробки уроків та позакласних виховних заходів методичного об’єднан ... Читати далі »

Переглядів: 205 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 31.10.2014 | Коментарі (0)

30.10.2014 року в ММК відбулась нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи. На нараді розглянуті  наступні питання:

1. Про організацію та проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад  і турнірів у 2014-2015 н.р. (опрацювання Правил проведення в області І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів) (Левицька Т.М., зав. ММК, методисти).

 

2. Про організацію наукових товариств для участі учнів у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (опрацювання вимог, правил оформлення робіт та документів відповідно до обласних вимог ІІ етапу) (Даниленко О.Ю., методист ММК).

 

3. Особливості ЗНО - 2015 (Іващенко Л.І., методист ММК).

4. Про перерозподіл підручників по школах. Забезпеченість підручниками учнів 1-11-х класів. (Іващенко Л.І., методист ММК).

5. Про результати досліджень психологічної готовності учнів до вибору профілю навчання у рамках Всеукраїнського експерименту. (Гіль О.М., методист ММК,  Гармаш О.А., практичний психолог гімназії № 3).

6. Технологія формування позитивного іміджу закладу освіти (Гіль О.М. методист ММК).

7. Про вивчення та узагальнення ППД педагогів. (Левицька Т.М. методисти).

 

30.10.2014 року  ММК відбулось за ... Читати далі »

Переглядів: 154 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 31.10.2014 | Коментарі (0)

   09. 10. 14р. в Ніжинській гімназії №3 відбулася загальногімназійна батьківська конференція «Співпраця гімназії і батьків як необхідна умова розвитку дитини»

  Присутні: члени батьківської громади –  55 чоловік; 26 вчителів; 29 учнів;

                   Пушкіна В.В. – директор гімназії;

                   Кульбеба Т.В. – заступник директора з навчальної роботи;

                   Барбашина О.В.  – заступник директора з виховної роботи;

                   Гармаш О.А. – соціальний педагог;

                   Паляниця О.А. – голова піклувальної ради;

                   Колесник С.В. – співробітник СКМСД.

           Директор гімназії  Пушкіна В.В. проаналізувала діяльність роботи педагогічного колективу в 201 ... Читати далі »

Переглядів: 137 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 15.10.2014 | Коментарі (0)

03 вересня 2014 року весь Ніжин вийшов зустрічати бійців 41 батальйону, який повернувся на свою малу батьківщину з війни. Радісні вигуки, оплески, квіти, жовто-блакитні прапори, коровай – усе це побачили в перші ж хвилини наші воїни. А ми, ніжинці, зустріли своїх земляків з любов’ю та слізьми на очах під супровід духового оркестру та бій барабанів. Громадськість міста зібралась біля приміщення Ніжинського міськвиконкому. Приємно, що наші ліцеїсти теж долучилися до благородної справи. Усі вітали, обіймали героїв, раділи, що повернулися живі. І лунали від щирого серця слова: «Слава Україні!» У відповідь звучало: «Героям слава!!!» Було водночас важко й радісно на душі: повернулися наші чоловіки, дорогі, мужні, героїчні…


07.10.2014

Колективні суботники в Ніжині – це активне прибирання пришкільних територій та вулиці Незалежності. У таких заходах беруть участь здебільшого працівники бюджетних організацій. Педагоги не є винятком. Адже саме вони мають власним прикладом демонструвати небайдуже ставлення до санітарного стану міста.

Освітяни долучився до цієї справи: організовано вийшли на вулицю й прибрали територію від сміття та опалого листя. Педагоги не боялися труднощів та фізичної праці. Усі працювали не покладаючи рук, бо розуміли, що від їхньої старанності залежить спільний результат – чистота міста.

... Читати далі »

Переглядів: 123 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 10.10.2014 | Коментарі (0)

Колективна творча справа завжди об'єднує. Так сталося і цього разу. 18-ту річниця рідного закладу учні, вчителі Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 відзначили акцією "Робимо свою школу привабливішою". Усі школярі 5-11 класів активно з натхненням фарбували в національні кольори паркан школи. А це  - 294 м. Посмішки, жарти, пісні... А потім святковий чай із солодким печивом в затишній їдальні для всієї шкільної родини. І усвідомлення того, що школа - це маленька Україна, яку кожен старався причепурити.


26 вересня 2014 р. колектив зразкового хореографічного ансамблю "Арабеск" (ІІ вікова група) Ніжинського Будинку дітей та юнацтва (керівник Лисиця О.А.) зайняв ІІІ місце у VІ Всеукраїнському вокально-хореографічному фестивалі "Твій шанс" м. Луцьк. Вихованці БДЮ отримали позитивні емоції під час виступу на сцені Волинського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка, познайомилися з багатою історико-культурною спадщиною волинського краю на оглядових екскурсіях.

... Читати далі »

Переглядів: 156 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 02.10.2014 | Коментарі (0)

29 вересня команда Ніжинського Будинку дітей та юнацтва «Кліо» брала участь у фінальній грі обласного етапу  Чемпіонату з інтелектуальних ігор «Віват, інтелект!». До участі були запрошені 6 команд: три з Чернігова, по одній команді - з Варви, Бахмача, Ніжина. І вже вчетверте команда «Кліо» стала переможцем. Начальник Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації А.А.Заліський привітав чемпіонів і вручив кубок першості. У своєму зверненні він також зазначив, що Міжнародну гру «Віват, інтелект!» проведуть на початку грудня з командами  Білорусії. Наймолодша група інтелектуалів-вболівальників привітала нашу команду та приміряла ігрову арену обласного телецентру.

         Управління освіти Ніжинської міської ради пишається командою-переможцем і оголошує подяку: Хоменку Павлу, Микитенку Ігорю – учням ліцею при НДУ ім. М. Гоголя, Лихуті Олександру – гімназія № 16, Кривенку Дмитру – гімназія № 3, Яременку Борису – ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 та незмінному педагогу-тренеру Суркову Василю Миколайовичу. Віват, Інтелект Ніжина!!!

 

 

... Читати далі »

Переглядів: 179 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 01.10.2014 | Коментарі (0)

Учні ІІ курсу математичного класу разом з педагогом-організатором Семеновою Мариною Валентинівною відвідали Ніжинський краєзнавчий музей імені Івана Спаського.

Хоча кожен ліцеїст уже відвідував цей музей раніше, усе ж розповідь  екскурсовода Ємельянова В.М. не залишила  байдужим нікого, а велике зібрання предметів, документів, фотографій  з історії Ніжинщини, звичайно ж, змусили нас задуматися ще раз про наше сьогодення й майбуття. Цей захід став ще однією можливістю нагадати нам про справжні цінності людства.
Під час Великої Вітчизняної війни постраждало чи не найбільше саме українців. Про це потрібно знати, над цим варто задумуватися, щоб такий трагічний час більше не повторювався в історії людства. Ми – за мир на нашій землі, і так важко на серці від подій, які відбуваються нині в Україні.
Екскурсія виявилася не лише цікавою, пізнавальною, а й глибоко патріотичною.

 

 

... Читати далі »

Переглядів: 153 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 26.09.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 46 47 48 49 50 ... 52 53 »
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
МОНмолодьспорту
Управління освіти
Електронна реєстрація в ДНЗ
ЧОІППО
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія