Середа, 20.02.2019, 22:09
| RSS

Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 0
Користувачів: 1
osvita-nizhyn1769
Форма входу
Головна » Архів матеріалів

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про дошкільну освіту», наказу Міністерства освіти і науки України віз 30.01.2015 року № 67 «Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів», з метою урегулювання питань, пов’язаних із державною атестацією дошкільних навчальних закладів, та приведення у відповідність до законодавства нормативно-правових актів Міністерства освіти і науки України 10 березня2015 року розпочалася державна атестація   дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 21 «Калинонька» комбінованого типу Ніжинської міської ради Чернігівської області.

Наказом управління освіти Ніжинської міської ради від 27.02.2015 року №58 створена   атестаційна   комісія  з  числа  фахівців управління освіти, методичного кабінету, дошкільних навчальних закладів, представників громадськості.Серед них: Якименко С.В.    - голова батьківського комітету ДНЗ №21; Сокол Н.В.    - представник ЗМІ, Член Народної Ради Ніжинщини; Щокіна В.М.- представник Народної Ради Ніжинщини, голова ГО « Мама-86», Волосок Т.М.- завідуюча ДНЗ № 7, голова О’єднання батьківської громадськості м. Ніжин. Атестація триватиме по 24 березня.Згідно Робочої програми атестаційна комісія визначить відповідность навчального закладу державним стандартам певного освітнього рівня, дотримання ним вимог ... Читати далі »

Переглядів: 184 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 03.04.2015 | Коментарі (0)

До 200-річчя з дня народження Михайла Вербицького, видатного українського композитора, диригента, священика, громадського діяча, автора музики Державного Гімну України та з метою виховання у дітей патріотизму, поваги до історії, державних символів України, в загальноосвітніх навчальних закладах міста проведені тематичні лінійки, години спілкування, лекції, бесіди, у бібліотеках організовано виставки літератури.

До пам’ятної дати у Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14 вчителем музики Сливко С.А. було проведено позакласний захід «Михайло Вербицький – відомий український композитор». До уваги школярів  було представлено презентацію про життєвий та творчий шлях М. Вербицького, прослухані музичні твори автора, виконані вчителем музичні композиції.

У ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 проведено засідання музичної студії з теми «Вплив творчості Михайла Вербицького на розвиток ідеї українського національного відродження».

 


Початок березня в Україні – це свято народження Великого Кобзаря. Саме тому в усіх закладах проходить Шевченківський тиждень. Літературно-музичні композиції з успіхом прозвучали в школах №№ 1, 2, 4, 5, 10, 11, 15, 17, гімназії № 16.  Учнівські конференції підготували  школи №№ 9, 12.  У ЗОШ № 8 зацікавила дітей заочн ... Читати далі »

Переглядів: 194 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 03.04.2015 | Коментарі (0)

4 березня 2015 року на базі Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 (директор Піменова С.П.) за ініціативи Цифрового видавництва МЦФЕР у рамках Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!» проведено майстер-класи для заступників директорів з навчально-виховної роботи. У заході взяли участь начальник управління освіти  Крапив’янський С.М., завідувач міським методичним кабінетом Левицька Т.М. Метою проекту є підвищення інформаційної та правової компетентностей керівників, заступників керівників дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів України. На майстер-класах опрацьовано питання оптимізації роботи з документами у навчальних закладах: розроблення та систематизації документів, робота з шаблонами і прикладами їх оформлення; проведено практикуми з використання інформаційно-комунікаційних технологій, електронних продуктів і систем; надано інформаційну підтримку працівникам навчальних закладів щодо сприяння їх професійного розвитку для ефективної організації освітнього процесу та підвищення якості освіти в Україні.

Майстер-класи провели Вікторія Третяк — головний редактор експертно-правової системи «Expertus: Школа», журналу «Практика управління закладом освіти» та Катерина Алєксєєнко — головний редактор КОЗА-ДИСКу «Шаблони і розробки для завучів школи».


... Читати далі »

Переглядів: 116 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 03.04.2015 | Коментарі (0)

План заходів загальноосвітніх навчальних закладів, присвячених Дню пам’яті Т.Г.Шевченка


Переглядів: 114 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 03.04.2015 | Коментарі (0)

У складних умовах сьогодення управління освіти Ніжинської міської ради, міський методичний кабінет, загальноосвітні навчальні заклади спільно з батьками надають значної уваги збереженню та розвитку «золотого фонду» країни. Адже саме обдарована молодь у майбутньому державотворчому процесі українського суспільства займе місце духовної еліти. Участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України сприяє розвитку творчого потенціалу дитини, її світогляду, самостійності, відкриває перед нею можливості самореалізації. В обласному етапі конкурсу цьогоріч узяли участь 18 переможців міського етапу; 10 із них вибороли дипломи І-ІІІ ступенів:

Коткова Ангеліна Андріївна, учениця 11 класу ліцею при НДУ –  дипломи І ступеня у секціях «Українська мова», «Internet-технології та WEB дизайн» (н.к. Бойко Н.І., Овчинников Д.В., Овчинникова Т.А.);

Крамер Крістіна Анатоліївна, учениця 11 класу ліцею при НДУ – диплом І ступеня у секції «Німецька мова» (н.к. Сидоренко М.М.);

Бузун Ольга Олегівна, учениця 11 класу ліцею при НДУ – диплом І ступеня, у секції «Археологія» (н.к. Желіба О.В.);

Лихута Олександр Дмитрович, учень 11 класу гімназії № 16 – диплом ІІ ступеня у секції «Історичне краєзнавство» (Н.К. Нагорна Н.М.);

Логовець Богдан Владиславович, учень 11 класу ліцею при НДУ – диплом ІІ ступеня у ... Читати далі »

Переглядів: 123 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 03.04.2015 | Коментарі (0)

27 лютого 2015 року управлінням освіти Ніжинської міської ради проведено благодійний концерт «З Україною в серці». До присутніх у залі звернулися міський голова А.В.Лінник, начальник управління освіти С.М.Крапив’янський та А.О.Гомоляко – учасник АТО, Указом Президента України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Розпочали концертну програму легендою про Україну. Усі номери були пройняті глибоким патріотизмом, прагненням миру для нашої країни. Діти виконали поетичні й танцювальні композиції, педагоги – пісні, присвячені героям Небесної сотні та українським «Воїнам світла», які боронять Україну від сепаратистів і бойовиків на сході. Було тут усе: і висока емоційна наснага, і рівень виконання, і потужні овації, і сльози, і душевний біль за синів нашої України… Загиблих ніжинців вшановано хвилиною мовчання. Батькам та родичам полеглих  вручили квіти і присвятили пісню В. Івасюка «Мальви». Цей захід об’єднав педагогів, учнів, батьків, які в єдиному пориві виконали молитву за Україну.

Зібрані кошти в сумі 26 тисяч 500 гривень були передані волонтеру, настоятелю Кафедрального Собору Всіх Святих отцю Сергію на потреби військовослужбовців.

... Читати далі »

Переглядів: 179 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 03.04.2015 | Коментарі (0)

Ніжинська команда «Кліо» Ніжинського будинку дітей та юнацтва (керівник Сурков В.М.) взяла участь у Міжнародному турнірі інтелектуальних ігор «Фавор», який проходив у м. Гомелі, республіка Білорусь. На церемонії нагородження був присутній Преосвященнійший Стефан, Єпископ Гомельський і Жлобинський. Звертаючись до участників Турніру, Владика Стефан подякував усім командам, які взяли  участь у Турнірі.

Переглядів: 131 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 03.04.2015 | Коментарі (0)

Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», з метою патріотичного виховання дітей у дошкільному закладі ДНЗ № 15  «Росинка» оформили фото виставку «Ми пам’ятаємо…». Вихователі провели бесіди з дітьми дошкільних груп на тему «Ми, патріоти твої, Україно». У колективі організували тиждень пам'яті, перегляди тематичних фільмів «Майдан. Хроніка подій», «Двадцять свідчень про перший день протистоянь на майдані». У групових батьківських куточках розміщений матеріал «Патріотизм виховуємо з дитинства».

Переглядів: 149 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 03.04.2015 | Коментарі (0)

У Ніжинській ЗОШ І-ІІ ст.. №8 проходить тиждень книги під гаслом «Читати – це круто!»

Відомо, що однією з проблем у сучасному світі є зниження читацьких інтересів учнів в умовах тотальної комп’ютеризації. Тому класні керівники, учителі-предметники, бібліотекар школи заохочують дітей до систематичного читання, популяризують найкращі надбання літератури, намагаються довести, що читання є необхідним для розумної, освіченої людини.

Класні керівники протягом тижня проводили виховні години: «Золото добувається із землі, а знання - із книг" (6-7 кл., Кушніренко К.А.), диспут «Чому сучасні діти мало читають?»    (8-9 кл., Гомоляко Л.В.). Вчитель 2 класу Кресан О.М. для учнів 1-4 класів провела свято «ЇЇ величність - книга», також найменші школярі виготовляли закладки для книг, малювали улюблених літературних героїв. Учні 6-9 класів мали можливість принести для виставки свої улюблені книжки та розказати про них. Бібліотекар Кучеренко С.А. для вивчення читацьких інтересів школярів старших класів провела анкетування. Заплановано також екскурсія в міську бібліотеку на тему «Сучасна бібліотека: яка вона?» для учнів 6-9 класів.

... Читати далі »

Переглядів: 103 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 03.04.2015 | Коментарі (0)

У ЗОШ І-ІІІст №6  23.02.2015 р. був проведений позакласний захід до Дня рідної мови, під час якого прозвучало багато гарних слів та пісень про неї. Діти мали можливість переглянути скорботний календар української мови   й тернистий шлях протягом кількох століть. На завершення заходу учні 8 класу презентували самостійно підготовлений відеоролик інтерв’ю ніжинців «Чи потрібно розмовляти українською?»

Переглядів: 137 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 03.04.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 46 47 48 49 50 ... 57 58 »
Пошук
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
МОНмолодьспорту
Управління освіти
Електронна реєстрація в ДНЗ
ЧОІППО
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія