Субота, 29.02.2020, 10:03
| RSS

Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Архів матеріалів

             Учителька  історії ЗОШ № 1 Оксана Ярош – учасник німецько-українського проєкту «Молодь дебатує». Напрацьованим досвідом вона поділилася з колегами міста, провівши майстер-клас «Формат дебатів як засіб формування критичного мислення для розбудови демократії». Заступник директора з НВР Олена Євтушенко представила теоретичні засади, структуру дебатів, підкресливши неоціненну роль критичного мислення для виховання старшокласників. Учні 9-11 класів провели дебати на тему «Чи варто легалізувати легкі наркотики в Україні?» У рефлексії були задіяні всі присутні: підрахунок сигнальних карток показав, що більшість людей старшого покоління проти такої легалізації.

                       Світлана Сватенкова, методистка ММК

 

 

 

 

 

... Читати далі »

Переглядів: 17 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 03.02.2020 | Коментарі (0)

              30 січня 2020 року фахівці психологічної служби закладів освіти міста Ніжина взяли участь у обласному вебінарі ЧОІППО імені К. Д. Ушинського «Актуальні питання діяльності психологічної служби системи освіти області на 2020 рік» за участю Лисенко І., проректорки із науково-методичної роботи Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, канд. пед. наук, доцент, Рябчун О., завідувачки відділу планування у системі підвищення кваліфікації, Антоненко О., директорки Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області. Учасники вебінару мали можливість отримати відповіді на  проблемні питання; почути роз’яснення з актуальних проблем сьогодення та намітити перспективу щодо підвищення професійної компетентності. Щиро дякуємо організаторам, спікерам за проведений захід.

          Олена Гіль, методистка ММК Управління освіти

Переглядів: 9 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 31.01.2020 | Коментарі (0)

             29 січня 2020 року  Ніжинським  ліцеєм Ніжинської міської ради при НДУ імені Миколи Гоголя Ніжинської міської ради (директорка Алексєєнко С.) на базі факультету природничо-географічних і точних наук НДУ імені Миколи Гоголя проведено науково-методичний семінар  для вчителів  біології, хімії та географії з проблеми «Проєктна діяльність як засіб STEM-навчання учнів та участі у партнерській мережі «Екологічна освіта для сталого розвитку».

          Із привітанням до учасників науково-методичного семінару звернулися Москаленко О., к.х.н., доцент кафедри хімії та фармації НДУ; Гіль О., методистка міського методичного кабінету, які окреслили актуальність STEM - орієнтованого підходу до навчання, як одного із актуальних напрямів інноваційного розвитку природничо-математичної освіти для досягнення головної мети Стратегії сталого розвитку України.

Гіль О., методистка ММК, зосередила увагу на сучасних мережевих інструментах вчителя для організації й підтримки дослідницької діяльності учнів, ... Читати далі »

Переглядів: 18 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 31.01.2020 | Коментарі (0)

 

                 23 січня 2020 року в НДУ імені Миколи Гоголя відбулася презентація нового  обладнання лабораторії біології. Із вітальним словом виступили Самойленко О.Г., ректор. На запрошення кафедри біології факультету природничо-географічних і точних наук НДУ, на презентації були присутні представники Управління освіти Ніжинської міської ради, методичного кабінету, учителі біології закладів загальної середньої освіти міста, які  ознайомилися із сучасним обладнанням,  поспілкувалися із завідувачкою, викладачами кафедри та отримали інформацію про можливість проведення навчальних занять та наукових досліджень     з учнями в галузі біології та медицини.

    Олена Гіль, методист ММК Управління освіти Ніжинської міської ради

    ... Читати далі »

Переглядів: 14 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 31.01.2020 | Коментарі (0)

  30 січня 2020 року на базі Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Хоменко Т. О. провела математичний ЗНАВЕРІНТ, у якому взяли участь представники 6-х класів закладів загальної середньої освіти міста.  Учні, об’єднані у дві команди, розгадували математичні ребуси, складали пари, послідовності, розв’язували задачі-жарти, вправи на логіку та кмітливість, що сприяло розвитку математичних здібностей та формуванню комунікативної компетентності здобувачів освіти.

Т. Левицька, завідувач ММК

 

 

 

   < ... Читати далі »

Переглядів: 19 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 31.01.2020 | Коментарі (0)

       27 січня 2020 року в Ніжинській гімназії №3 методистом ММК Гіль О. проведена нарада-консультація з учнями-учасниками обласної олімпіади з економіки. Мета заходу: вирішення організаційних питань щодо відрядження команди  м. Ніжина на ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки; надання консультативної допомоги та психологічної підтримки обдарованим дітям. На нараді, окрім учасників, були присутні: Булавенко Світлана Дмитрівна, к.п.н., учитель-методист, супровідник команди - Гармаш Олена Анатоліївна, практичний психолог закладу. Під час наради учні отримали важливу інфрмацію щодо поїздки; цінні психологічні поради і рекомендації для покращення емоційного стану напередодні та під час проведення інтелектуального змагання.

Олена Гіль, методист ММК Управління освіти Ніжинської міської ради

Переглядів: 12 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 30.01.2020 | Коментарі (0)

        29 січня Управлінням освіти Ніжинської міської ради з Центру матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітніх закладів отримано та розподілено на заклади загальної середньої освіти Ніжина літературу у кількості 2535 примірників. У списку, видруковані за кошти державного бюджету навчально-методичні посібники НУШ для педагогічних працівників, посібники серії "Шкільна бібліотека" для учнів 5-6 класів, підручники для спеціальних закладів ЗСО.

     Ознайомитися з списком літератури та розподілом на заклади освіти можна за посиланням.

Методист ММК  Л.Іващенко

Переглядів: 66 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 30.01.2020 | Коментарі (0)

         28 січня 2020 року Ніжинський ліцей гостинно відчинив двері для всіх, хто дбає про чистоту й багатство рідної мови. На майстер-клас «Екологія української мови: діапазон лексичних і граматичних негараздів» до кандидата філологічних наук, учителя-методиста Людмили Коткової завітали колеги з міста, а також переможець конкурсу «Учитель року-2015» Тетяна Казаніна. Людмила Іванівна  проаналізувала найбільш поширені лексичні, граматичні, стилістичні помилки. Учителі редагували речення, відкриваючи для себе нові грані слова. Педагог-майстер провела заняття із притаманним їй почуттям гумору, доброзичлива обстановка сприяла тому, що комфортно почували себе як досвідчені, так і зовсім молоді учасники зібрання. Насамкінець Коткова Л.І. дала вичерпні відповіді на питання, що виникли в процесі роботи.

                                    &nbs ... Читати далі »

Переглядів: 15 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 30.01.2020 | Коментарі (0)

           23 січня 2020 року на базі ліцею при НДУ ім. М. Гоголя проведена організаційна нарада з учасниками  ІІ туру ІІІ етапу олімпіади з математики. На тренувальному занятті, яке  провів Потороча В. В., учитель-методист ЗОШ І-ІІІ ст. № 9, активно працювали учні 7-10 класів - переможці І туру олімпіади.

Т. Левицька

Переглядів: 21 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 24.01.2020 | Коментарі (0)

            22 січня 2020 року в ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 зібралися старшокласники Ніжина, щоб разом відзначити День Соборності України. Насамперед учні взяли участь у квесті  «Україна єдина» за QR-кодами; грі «Українська революція 1917-1921 р.р.»;  складанні пазлу «Карта України»; створенні  постера до Дня Соборності.

         Міське свято до 101-ї річниці Злуки УНР та ЗУНР відкрив начальник Управління освіти Станіслав Крапив’янський. Ведучі ще раз нагадали основні віхи боротьби України за відновлення власної державності, учитель історії Наталія Сипливець подала стислий історичний коментар до подій на Софійській площі в Києві та в столиці Карпатської України  Хусті. Про участь Ніжина в подіях сторічної давності розповів професор Євген Луняк. Для унаочнення було використано цікаву композицію: під час читання вірша «Ми є велика родина» вийшли 6 дівчат з написами назв регіонів України, з’єднані стрічкою; під супровід пісні «Україна – це ми!» усі учасники свята взялися за руки, створивши «ланцюг єднос ... Читати далі »

Переглядів: 106 | Додав: osvita-nizhyn1769 | Дата: 22.01.2020 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 73 74 »
Пошук
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
МОНмолодьспорту
Управління освіти
Електронна реєстрація в ДНЗ
ЧОІППО
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія