П`ятниця, 24.05.2019, 20:22
| RSS

Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Архів матеріалів

 

23 листопада 2015 року в ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 відбулися урочистості до Дня Гідності та Свободи. Організатором виступила вчитель історії та правознавства Кресан А.О. і учні 9-Б класу. Учасники зібрання згадали річниці початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, віддали належну шану громадянському подвигу, запаленими свічками та хвилиною мовчання вшанували патріотизм і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Перед присутніми виступили гості – безпосередні учасники подій: Глєбов С.Г. (батько одного з учнів) та професор НДУ Луняк Є.М. Учитель Кресан Ж.В. розповіла про загиблого  учасника АТО, випускника школи Ткаченка Руслана.

Переглядів: 190 | Додав: mmknizhyno | Дата: 30.11.2015 | Коментарі (0)

Kомандний чемпіонат міста з шахів серед учнів ЗНЗ

          18-19 листопада у шаховому клубі ДЮСШШ відбувся командний чемпіонат міста з шахів серед учнів ЗНЗ, у якому взяли участь 12 збірних. За умовами турніру до складу кожної з команд увійшли найсильніші гравці школи – три хлопці та одна дівчина 2002 р.н. та молодші. Від початку змагань головна боротьба розгорнулася між командами ЗОШ № 1, 7, гімназій № 3 і 16. Після третього туру безумовними лідерами шахових перегонів стали юні шахісти гімназії № 3: Вадим Мартиненко, Кіріл Білиловець, Данііл Малашич і Владислава Шейко. Вони впевнено пройшли всю турнірну дистанцію, вигравши всі матчі, та здобули переконливу перемогу зі стовідсотковим результатом — 18 з 18 можливих! Більш запеклі шахові баталії точилися за друге та третє місця між ЗОШ № 1 та гімназією № 16. У підсумку вітаємо зі срібним результатом гімназистів Івана Вискірка, Назара Остапця, Данила Заболотного, Андрія Бобиренка та Лілію Ядуту – вони здобули 15 очок. Почесне третє призове місце посіли учні ЗОШ № 1: Артем Косяк, Олег Ландар, Артем Недоля, Данило Судденко, Альона Косяк із 14 очками.  Переможці отримали головний Кубок турніру, медалі та грамоти, «срібні» та «бронзові&ra ... Читати далі »

Переглядів: 183 | Додав: mmknizhyno | Дата: 30.11.2015 | Коментарі (0)

 

16 листопада  ми відвідали урочисті заходи, присвячені презентації добірки творів «Діти України – єдині!». Дана добірка видана за результатами Всеукраїнського конкурсу  «Діти України – єдині!». Цей  конкурс  проходив за інформаційної підтримки Міністерства освіти України впродовж червня 2015 року по всій Україні. Учасниками були  молоді люди, що навчаються у старшій школі (10-11 класи); предметом конкурсу був твір, створений у жанрі есе, обсягом до 5 тисяч знаків, у якому учасник конкурсу мав викласти своє бачення щодо поширення в суспільстві ідей толерантності, взаємоповаги, людяності та примирення. Учениця нашої гімназії Ридзель Аліна прийняла участь у конкурсі у період роботи шкільного мовного літнього табору. Адже  саме мовний табір дав гарну можливість удосконалити знання з англійської, німецької та польської мов. Аліна відправила на конкурс дві власні  роботи, написані різними мовами – німецькою та англійською.

Увагу та визнання журі отримало есе німецькою мовою «Die Quelle der Menschlichkeit». Як зазначила голова оргкомітету конкурсу Оксана Мітніцька: «Ми навмисно не робили будь-яких  мовних обмежень для участі в нашому конкурсі. Бо інакше б це йшло у протирічч ... Читати далі »

Переглядів: 178 | Додав: mmknizhyno | Дата: 30.11.2015 | Коментарі (0)

5 листопада 2015 року  на базі Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 17 відбулось відкрите  засідання опорної школи з управлінської діяльності з метою підвищення рівня науково-теоретичної підготовки новопризначених директорів. Директор школи Власенко Т.Ф. розкрила питання організації атестації педагогічних кадрів. Провела практичне заняття. Надала рекомендації щодо здійснення делегування повноважень. Досвідом організації моніторингових досліджень у закладі поділилась заступник директора з навчально-виховної роботи Власенко Л.В. У засіданні взяли участь слухачі школи резерву керівних кадрів загальноосвітніх навчальних закладів.

Переглядів: 163 | Додав: mmknizhyno | Дата: 05.11.2015 | Коментарі (0)

22 жовтня 2015 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 (директор Мисник О.М.) проведено відкрите засідання опорної школи з методичної роботи (керівник Кононенко Н.П.) з питання «Упровадження інноваційних освітніх технологій навчання як засобу формування та розвитку професійної компетентності педагога» (Кононенко Н.П.), майстер-клас «Хмарні технології у навчально-виховному процесі. Робота з Google диском» (Чабала Т.М., вч. ЗОШ І-ІІ ст № 10). Про організацію і проведення І та ІІ етапів  предметних олімпіад у 2015 н.р. та оформлення відповідних документів розповіла Левицька Т.М., зав ММК. Гіль О.М., методист ММК, провела  анкетування «Вивчення готовності педагогів до упровадженння інновацій» та надала рекомендації. Активними учасниками засідання були слухачі Школи резерву заступників директорів з навчально-виховної роботи.

22 жовтня 2015 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 (директор Мисник О.М.) проведено відкрите засідання опорної школи з методичної роботи (керівник Кононенко Н.П.) з питання «Упровадження інноваційних освітніх технологій навчання як засо ... Читати далі »

Переглядів: 161 | Додав: mmknizhyno | Дата: 03.11.2015 | Коментарі (0)

16 вересня 2015 року в міському методичному кабінеті відбулась нарада з керівниками міських та шкільних методичних об’єднань вчителів предметів фізико-математичного циклу, на якій під керівництвом Левицької Т.М., завідуючої ММК, опрацьовано нормативні документи щодо викладання даних дисциплін у 2015-2016 н.р., використання програм, підручників, Концепцію національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання y загальноосвітніх навчальних закладах, критерії оцінювання знань учнів, сплановано заходи щодо підвищення кваліфікації педагогів та роботи з обдарованими дітьми. 

Переглядів: 116 | Додав: mmknizhyno | Дата: 24.09.2015 | Коментарі (0)

10 вересня 2015 року відбулося засідання науково-методичної ради міського методичного кабінету управління освіти, на якому розглянуті та затверджені план роботи науково-методичної ради ММК, плани роботи міських методичних об’єднань, інших творчих об’єднань, проаналізовано стан забезпечення учнів 4-х та 7-х класів підручниками, стан організації допрофільної підготовки та профільного навчання у 2015-2016 н.р.,  розглянуті методичні матеріали педагогів, опрацьовано нові нормативні документи МОН України.

Прийнято ухвалу:

  1. Затвердити план роботи науково-методичної ради ММК, плани роботи міських методичних об’єднань, інших творчих об’єднань.

2.1. Опрацювати у колективах та використовувати в роботі такі нормативні документи:

- Лист МОНУ № 1/9-302 від 24.06.2015 «Щодо протидії пропаганди сепаратизму та антиукраїнській ідеології в системі освіти»;

- Концепцію національно-патріотичного виховання дітей та молоді, Заходи щодо реалізації Концепції, методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах» (Наказ МОНУ № 641 від 16.06.2015);

- Лист МОНУ від 02.09.2015 № 1/9-419 «Щодо використання навчальної літератури у 2015-2016 н.році».

2.2. Провести в колективах  конференції, круглі столи, семінари, що будуть актуалізувати порушені Концепцією питання й завдання.

2.3. Розробити конкретні заходи з реалі ... Читати далі »

Переглядів: 147 | Додав: mmknizhyno | Дата: 14.09.2015 | Коментарі (0)

27 серпня 2015 року на традиційну серпневу конференцію зібралися працівники освіти Ніжина. Присутніх у залі НБДЮ урочисто привітав міський голова Лінник А.В. Він вручив Подяки вчителям, які підготували інтелектуальну еліту серед випускників – 13 учнів отримали максимальні 200 балів ЗНО з різних предметів. З глибоким аналізом здобутків і невдач виступив начальник управління освіти С.М.Крапив’янський. В обговоренні взяли участь представники Гоголівського вишу: Тезікова С.В., Коваленко Є.І., Желіба О.В.; завідувачка ДНЗ № 7 Волосок Т.М., викладач ліцею Овчинникова Т.А., директор гімназії № 3 Пушкіна В.В., заслужений учитель України Клепак Л.В. Підсумки освітянського форуму підвів секретар міської ради Івашин В.А., який вручив відзнаки обласної держадміністрації кращим учителям, хореографам, бібліотекарям. Проректор з науково-методичної роботи ЧОІППО Лисенко І.В. високо оцінила методичні здобутки міста, побажала успіхів і натхнення в подальшій роботі.

< ... Читати далі »

Переглядів: 288 | Додав: mmknizhyno | Дата: 31.08.2015 | Коментарі (0)

23 серпня Марина Порошенко нагородила переможців Конкурсу "Омріяна Україна очима дітей", серед яких є і десятирічна ніжинська художниця Павлюченко Мирослава.

З нечуваним розмахом завершився ІІ Всеукраїнський фестиваль дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей». Нагородження переможців відбулося на Майдані Незалежності за участю першої леді України Марини Порошенко, яка привітала маленьких мрійників. Це стало чудовою можливістю для юних  художників показати свої мрії про майбутнє України.

Переглядів: 197 | Додав: mmknizhyno | Дата: 31.08.2015 | Коментарі (0)

Цікаво та змістовно 19 серпня  пройшла для малюків ДНЗ № 21 подорож  екологічною стежинкою.

На зупинці «Город бабусі Травниці» діти збирали лікарську рослину цмин пісковий, познайомилися з її цілющими властивостями, способами збирання та зберігання.

Завітали  дітлахи також і до барвистого квітничка, полили квіти, пригадали правила догляду за ними.

До «Господарського двору» гостинно запросила дошкільнят бджілка Майя, яка пригостила їх смачним медом, надала корисні поради щодо його вживання.

Велику радість та гордість  відчули малюки, збираючи урожай помідорів з власного городу.

А ще під час мандрівки діти пригадали правила поведінки ... Читати далі »

Переглядів: 224 | Додав: mmknizhyno | Дата: 31.08.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 47 48 49 50 51 ... 62 63 »
Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
МОНмолодьспорту
Управління освіти
Електронна реєстрація в ДНЗ
ЧОІППО
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія